PUBG New State, Google Play mağazasında 10 milyon ön kayıt aldı

0
55

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Popüler First-Person Shooter (FPS) oyunu PUBG’nin geliştiricileri, PUBG New State adlı popüler oyunun yeni bir sürümü üzerinde çalışıyor. Oyun bu yıl içinde piyasaya sürülecek. Lansman öncesinde geliştiriciler, oyunun Google Play Store’da 10 milyondan fazla ön kayıt aldığını duyurdu.

10 Milyon Ön Kayıt

Şirket bir Twitter gönderisinde, “GooglePlay’de 10 MİLYON PUBG YENİ DURUM ön kayıtlarına ulaştığımızı bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Topluluğun ezici tepkisi karşısında alçakgönüllüyüz ve 2021’in sonlarında yeni savaş alanı deneyimimizi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. ”

PUBG New State

Oyunun ön kaydı, şirketin yeni bir fragman yayınladığı Şubat ayında açılmıştı. Geliştiriciler ayrıca, oyunun 2021’in 2. çeyreğinden itibaren alfa testine açık olacağını duyurdu. Ancak, yalnızca sınırlı bölgelerde test edilebilecek. Şu anda, oyunun Hindistan’daki alfa testi ile ilgili bir açıklama yok. Seçilmiş oyuncular, yaklaşan battle royale oyununu resmi sürümünden önce oynama fırsatına sahip olacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Amazfit Stratos 3 Tanıtıldı

PUBG New State, aslında 2051 yılında “çok sayıda fraksiyonun birbiriyle savaşırken anarşi hüküm sürdüğü” son derece popüler orijinal PUBG Mobile oyununun devamı niteliğindedir. Oyunda dronlar, savaş ruloları vb. özellikler olacak. Oyun 8 × 8 haritaya ve savaş için birden fazla silah seçeneğine sahip olacak. PUBG Mobile gibi, Yeni Durum sürümü de savaş için birden fazla silah seçeneği içerecek. Son teknolojik gelişmeler için sitemizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz