PlayStation artık 1080p akışı destekleyecek

0
70

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; PlayStation Now abonelikleri artık biraz daha değerli hale geldi. Yani, bulunduğunuz yerde bile hizmete erişim mevcutsa.

PlayStation İle 1080p Akışı

Resmi PlayStation Twitter hesabı, Sony’nin PlayStation Now ile 1080p akışını yavaşça uygulayacağını duyurdu. PlayStation Now’a erişimi olan tüm ülkeler, yani Avrupa, ABD, Kanada ve Japonya yükseltmeyi alacak.

Bulut oyun hizmeti daha önce maksimum 720p çözünürlüğe sahipti, bu nedenle bu güncelleme hoş bir güncelleme. Hizmeti daha fazla ülkeye sunmanın, hizmetin akış kalitesini yükseltmekten daha yüksek bir öncelik olacağını düşünürdünüz, ancak görünüşe göre değil.

Bir kullanıcı, “Hizmeti küresel olarak kullanılabilir hale getirmeye ne dersiniz?” Başka bir kullanıcının kabul ettiği ve yazdığı, “Dürüst olmak gerekirse, bu onların bir sonraki büyük adımı olmalı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xiaomi Mi Band 5'in Türkiye fiyatına önemli bir indirim geldi
PlayStation
PlayStation 1080p

En İyi Bulut Oyun Hizmeti Nedir?

PlayStation Now oyunlarının 1080p’de yayınlanmasına izin vermek, onu bulut oyun sahnesinde daha değerli bir rakip haline getiriyor. Artık Amazon Luna ve Xbox Cloud Gaming (xCloud) ile aynı çözünürlükte öne çıkıyor. Bu arada Google Stadia, çok talepkar olmasına rağmen 4K’ya yükseltilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz