PhotoRoom ile Fotoğraf Arka Planı Yok Oluyor Mu?

0
26
photoroom
photoroom

Merhaba Teknoloji Haberleri- Teknoloji Rehberi ailesi, bugün sizler için PhotoRoom programından bahsedeceğiz.

PhotoRoom ne işe yarar?

Fotoğraflarınızın arka planını yok eder.

PhotoRoom kullanmak zor mu?

Çok basit ve pratik.

PhotoRoom nerden indirebilirim?

App Store üzerinden.

Photoshop gibi zor bir programla uğraşmak istemiyorsanız çok daha kolay bir program olan PhotoRoom ile tanışmanızın zamanı gelmiştir. Bu programla fotoğrafların arkaplanı saniyeler içinde yok edilebilmektedir.

PhotoRoom
PhotoRoom

İstediğimiz fotoğraflarda arkaplanı yok ederek bazı nesneler yerleştirmek isteriz veya bazı yerlerin ön plana alınmasını isteriz. Bunun için çeşitli programlar var ancak en kolayı PhotoRoom olarak belirlendi. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği bu program zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olacaktır. Gündelik kullanabileceğiniz bu basit program ile resimleriniz üzerinde kolayca oynamalar yapabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mobil İmza Nedir? Mobil İmza Nasıl Alınır?
İlginizi Çekebilir:Yarın Huawei MatePad T8 Türkiye’de Satışa Çıkacak – En Güncel Fiyat ve Özellikler

 

Şuan da Sadece App Store Üzerinden İndirilebiliyor

İOS için yayınlanan bu mobil uygulama kullanıcılar tarafından 5 yıldız almayı kısa sürede başardı. Uygulamanın Android versiyonu henüz bulunmuyor.

PhotoRoom ile fotoğrafınızın arkaplanını hemen kaldırarak başka bir resim koyabiliyorsunuz. Ayrıca arkaplanı kalmış resim üzerinde oynamalar yapmak da çok kolay oluyor. Düzenlemeyi bitirdikten sonra kolaylıkla başka uygulamalardan açıp başka değişiklikler de yapmanız mümkün.

PhotoRoom
PhotoRoom Kırpma

Şubat ayında İOS için oluşturulan bu mobil uygulama 300.000 aktif kullanıcıya ulaştı. Uygulama içerisinde aylık olarak 9.49 dolar karşılığında fotoğraf filigranlarını kaldırabiliyorsunuz. Bunun yanında yıllık olarak abone olursanız 46,99 dolara olabiliyorsunuz.

Photoshop programı yıllardır kullanılıyor ama profesyonel olarak öğrenmek çok zor. Ancak PhotoRoom’un böyle bir zorluğu bulunmuyor ve aldığınız kalite de oldukça iyi. Uygulama App Store üzerinden kolaylıkla indirilebiliyor. Son derece faydalı olan bu programla fotoğraflarınızda istediğiniz değişiklikleri yapabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Ülkemize gelme ihtimali olan POCO C3'ün fiyatı açıklandı

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz