PERKOTEK Kartlı geçiş sistemi

0
kartlı geçiş sistemi
kartlı geçiş sistemi

Merhabalar Teknoloji Haberleri takipçileri , Personel takibini sağlamak ve bunun yanı sıra artık şifreli geçiş ortamları yaratabilmek açısından pek çok sistem türü tarafınıza ulaştırıyor. Tüm bu ürünleri doğrudan ele almak ve perkotek.com adı altında bir hizmet anlayışını değerlendirmek mümkündür. Alanının lideri konumunda yer alan web sitemiz, sizlere üstün bir hizmet türünü doğrudan ele alma şansları vermektedir.

Temic ve Mifare kartlar üzerinden geçiş olanakları sunan ve sorunsuz bir hizmet ağını ele alma olanakları tanıyan firmamız, günümüz standartlarında lider konumunu hiçbir şekilde elden bırakmıyor.

Siz de hemen firmamızdan kartlı geçiş sistemi ürünlerini görmek ve sipariş etmek adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında pek çok kişiye lider hizmetler sunan firmamız, kalitesiyle göz dolduran bir ortamı doğrudan ele alma şansları vermektedir.

Kartlı geçiş ürünleri için kartınızı kendiniz basın!

Evet, yanlış duymadınız! Perkotek sizlere kendi kartınızı basabileceğiniz ve bu alanda hesaplı fiyatlarıyla göz dolduran ürünleri de doğrudan sunmaktadır. Bu alanda hit kazanmış olan sistem türlerini değerlendirmek ister misiniz?

Plastik kart yazıcı ürünleri, sizlerin kart veya bunun benzeri ürünlerin basımıyla alakalı maliyetlerinizi tamamen en aza kadar indirecektir. Bu alanda İtalyan ve Çin firmaları tarafından üretilen tüm yazıcı çeşitlerine Türkiye distribütörlüğü sunan firmamız, her geçen gün daha fazla kişi tarafından da hizmetlerini bir kademe ön planda tutmaktadır.

Sizler de hemen tercihinizi bizlerden yana tutmak ve öncü bir hizmet olanağını doğrudan ele alma şanslarına sahip olabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar kitleler tarafından önem gören bu hizmet anlayışını siz de en uygun fiyatlardan ele alma şanslarına doğrudan ulaşın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple, 2023'te Apple TV+ Hizmetinde Reklam Alanı Satmak İstiyor

Alternatif olarak personel takibi için daha kaliteli ve daha donanımlı bir ürün satın almak istiyorsanız yine Perkotek’i tercih edebilirsiniz. Sizlere bu alanda isim yapan ve hit kazanan ürün türlerini aktarıyor, en iyi şekilde ürünleri satın alabileceğiniz bir ortam zemini yaratmaktan da geri kalmıyoruz.

Tercihinizi bizlerden yana kullanabileceğiniz ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından ilgi gören Yüz tanıma sistemi ürünlerini araştırmak ister misiniz? Bu ürünün en büyük avantajları ise;

  • 50,000 personeli sisteme kaydetme özelliklerine sahiptir.
  • Yüzünüzü her açıdan fotoğraflar ve daha sonrasında geçişler için bir ID numarası oluşturur.
  • Güvenli geçiş sağlayabilmek açısından oldukça sistematiktir.
  • 8 ila 10 cm kadar yüzünüzü yaklaştırdığınız an geçiş olanakları tanır.
  • Diğer ürünlere el teması olmasından dolayı yüz tanıma ürünleri daha uzun ömürlüdür.
  • İşe giriş ve çıkış saatlerini PDKS Cihazı anlık olarak kaydeder, herhangi bir veri kaybı yaşanmaz.
  • Maaş hesaplamalarını otomatik olarak sistem üzerinden gerçekleştirir.
  • Ek mesailerde bu ücretleri de hesaplama konusunda yardımcı olur.

Evlerimizi Koruyan En Güzel Güvenlik Sistemi

Evlerimizi koruyan kapılara birere kapı kilidi taktıralım ki güvenliğimizi sağlamış olalım. Güvenlik her şeyin başında gelir. Güvenli bir evde çocuklarınız ile gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz.

Kapı Kilitleri Ne İşe Yarar?

Kapı kilitleri dış kapılar için kullanıldığı gibi odalar içinde her odanın nasıl ayrı bir kapısı varsa aynı şekilde ayrı ayrı kapı kilitleri olması gerekli.

Çünkü o odalarda yaşayan çocuklarımız ya da ailenin diğer fertlerinin de özel hayatları vardır. Onların hayatlarına saygı duymak için odalarına onlardan habersiz girmemiz gerekir.

Bir çocuk odasında çocuk okula ya da arkadaşları ile birlikte bir yere gittiğin de odasının kapısını kapı kilitleri ile kilitleyip gidebilir.

Şifreli kapı kilidi sayesinde odasının karışmasından korkmadan gözü arka da olmadan gönül rahatlığı ile evden uzaklaşabilir.

Kapı kilitleri de çeşit çeşit. Bazen otel odalarında kullanılan tarzda kartla çalışan kilitler olduğu gibi. Sıradan bir anahtar ve göbekten oluşan kilitlerde var. En yaygın olan kilitler ise ikinci sırada ki bir anahtar ve göbekten oluşan kilitlerdir. Bu kilitler ile evimizi hatta odamızı dahi güvende tutabilir.

Sen evin için Dünyanın parasını verip kapına bir güvenlik tutsan dahi kapı kilitleri kadar evinin güvenliği sağlayamaz. Çünkü oda insandır. İllaki uyumak ve yemek yemek gibi ihtiyaçları olduğu için kapıdan ayrılmak zorunda kalabilir.

Ama kapı kilitleri ile daha az ücrete kapınızdan hiç ayrılmadan uzun süreli kapınızda kalıp evinizi koruyabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz