NewPipe Nedir ve Nasıl İndirilir?

0
52

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; NewPipe ücretsiz, açık kaynaklı, medya oynatıcı uygulaması yalnızca Android kullanıcıları için mevcuttur. Kullanıcılarına sezgisel, zengin özelliklere sahip ve gizlilik dostu bir uygulama sunmayı amaçlamaktadır. Bu makale aracılığıyla size bu konuda bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız. Youtube ile yaşıyor olsanız bile, NewPipe Uygulaması göz önünde bulundurmaya değer. Youtube, en çok ziyaret edilen video paylaşım platformlarından biridir. Ayda 1,8 milyardan fazla kullanıcısı ile iOS / Android’deki popüler hizmettir.

NewPipe Nedir?

NewPipe uygulaması ücretsiz, hafif bir medya oynatıcı uygulamasıdır. Can sıkıcı reklamlar ve izinler olmadan akıllı telefondaki orijinal YouTube’u almak için oluşturuldu. NewPipe Uygulaması bir YouTube istemcisidir, yani Google Hizmetlerini veya YouTube API’sini gerektirmez veya kullanmaz. Dolayısıyla bu Uygulama, Google Hizmetlerinin kurulu olmadığı cihazlarda kullanılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google Chrome'da Dil Nasıl Değiştirilir?

NewPipe

NewPipe Uygulaması Nasıl İndirilir ve Kurulur?

F – Droid aracılığıyla

Adım 1: F – Droid Uygulamasını İndirin. F-Droid, yalnızca ücretsiz, açık kaynaklı uygulamalar sunan bir Android Play Store alternatifidir.

Adım 2: NewPipe Uygulamasını arayın ve kurun.

NewPipe APK İndir

Adım 1: Ayar> Git Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaktan indirmeyi etkinleştir seçeneğine gidin.

Adım 2: NewPipe APK’sını arayın Tarayıcınızda indirin veya buradan indirin Uygulamayı kurun ve çalıştırın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz