Netflix Üyeliği İptal Etme

0
7
Netflix Üyeliği İptal Etme
Netflix Üyeliği İptal Etme

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, Netflix üyeliği iptal etme, Netflix üyelik ücreti fazla gelenler için aranan sorulardan birisi olacaktır. Televizyon izlemek, eskiden çok keyifli gelen bir aktiviteydi. Yeni diziler, yeni programlar ya da farklı filmler yayımlanır ve bunlara dalınır izlenirdi. Zamanın geçmesi ve internetin daha popüler bir yer haline gelmesi sayesinde, aslında dizi ve filmler internet üzerinden izlenmeye başlanmıştır.

Netflix, tam da internetin en yoğun olduğu bu zamanlarda hayatımıza girmiştir. Karşılığında aylık bir ücret ödeyerek kullanacağınız Netflix, aslında çok fazla dizi ve film seçeneği de sunmaktadır. Sadece bu uygulamaya özel olan diziler ve yapımlar mevcuttur. Bunları izlemekte büyük keyif verecektir. Fakat üyelik ücreti fazla geliyorsa, kolay bir şekilde üyeliğini iptal edebileceksiniz. Sizlere bunun için gerekli adımlardan söz edeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Peugeot E-208 Fiyat Listesi ve Dikkat Çeken Özellikleri
Netflix Üyeliği İptal Etme
Netflix Üyeliği İptal Etme

Netflix Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Fiyatların artıyor olması ve devamında da ücreti karşılayamayacak olmak üyelik iptaline neden olacaktır. Aslında Netflix konusun üye olmakta, üyeliği iptal ettirmekte en kolay adımlardan olacaktır.

Fakat bu konu hakkında eğer gereken bilginiz yok ise, sizlere bu aşamada zor gelecek olabilir. Bahsedeceğimiz adımlar sayesinde, neredeyse birkaç dakika içerisinde artık üyeliğiniz olmayacaktır. Bunun için ekstra herhangi bir yer ile de konuşmanıza gereken olmayacaktır. Şu adımlar sayesinde artık üyeliğinizi iptal edebilirsiniz:

  • Öncelikli olarak Netflix ana ekranına gelin. Burada sağ üst kısımda kendi profilinize girin. Alta açılan menü seçeneğinde “Hesabım” kısmına tıklayın.
  • Bu aşamada karşınıza “Üyelik ve Ödemeler” kısmı çıkacaktır. Buradan ise “Üyeliğimi İptal Et” seçeneğini göreceksiniz.
  • Bu seçeneği tıklayarak, karşınıza bir onay mesajı gelecektir. Bu seçeneği onaylayarak, artık üyeliğinizi bu sayede iptal edebileceksiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Twitter daha büyük görüntü önizlemelerini ve 4K fotoğrafları test ediyor

Eğer üyeliğinizi yenide aktif etmek istiyorsanız buraya tıklayarak önceki yazılarımızdan üyeliğinizi nasıl aktif edebileceğinizi görebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz