Netflix Türkiye zamlı fiyatlar ne durumda? Abonelik sürdürülür mü?

0
18
Netflix Türkiye zamlı fiyatlar ne durumda

Dijital video platformu Netflix, ülkemizdeki abonelik ücretlerine zam yaptı. Bu zamla beraber fiyatlar oldukça yükseldi. Peki bu yükselmenin yanında abonelikler sürdürülür mü?

Netflix ne kadar zam yaptı?

Yeni zamdan önceki zamanlarda temel paket 17,99 TL, standart paket 29,99 TL, özel paket ise 41,99 TL olarak sıralanıyordu. Fakat yapılan yeni zamla beraber bu fiyatlar temel paket 26,99 TL, standart paket 40,99 TL, özel paket ise 54,99 TL oldu.

Netflix ne kadar zam yaptı?

Oldukça fazla olan bu zamlardan sonra aboneliği sürdürüp sürdürmeme konusunda bazı endişeleri oldu herkesin. Yani bu endişe şu şekilde çözüme kavuşturulabilir: Eğer Netflix platformu sizin için bu paraları ödemeye değer ise aboneliğinizi sürdürün. Bu paraya değmiyorsa aboneliği iptal edin. Netflix de bu konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   DRAGAR Kule Silah Sistemleri

“Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. 4 Mart’tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz