NBA Jam Filminde Michael Jordan Sürprizi

0

Kültür filmler listesine giren Space Jam’in yeni filmi ile ilgili pek çok iddia ortaya atılmaya devam ediyor. Özellikle arka arkaya gelen heyecan yaratacak fikirler doğrulandıkça, izleyicilerde oluşan merak daha da artmaya başladı.

Warner Bros’un Space Jam: A New Legacy için tüm hazırlıkları devam ederken WNBA ve NBA yıldızlarının içerisinde bulunduğu Goon Squad kadrosu da yayınlanmaya başladı. Yayımlanan posterlere göre 1996 yılında Space Jam çıktığında dünya üzerinde ki çocukların basketbola olan tutkusu bu şekilde başlamış oldu.

Jordan ve Looney Tunes gibi karakterlerin birleştirmiş olduğu Space Jam filmi sayesinde birçok basketbol yıldızı çıkarak gerçek hayat içerisinde bizlere harika durumlar yaşatmış oldu. Uzun zamandır bu filmle birlikte birçok NBA yıldızı da ortaya çıkmıştı. Bu yıldızların arasında en popüler etkiyi bizi oyunuyla, mücadelesiyle büyüleyen Lebron James olmuş oldu. Bununla birlikte 25 yıl boyunca Space Jam 2 ve Lebron James’i barındırmasıyla birlikte NBA’in tekrar parlamasına sebebiyet verdiğini de söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sivilcelerle Mücadelede Neler Yapılmalı?

nba-jam-jordan-süprizi-geliyor

Yeni Dizinin Kadrosu Şekillenmeye Başladı

NBA Jam 2 filminin oyuncu kadrosu şekillenmeye başlarken; alınan oyuncu kararlarının tek tek açıklanması da filmi bekleyen basketbol severler üzerinde heyecan yaratmaya başlattı.

Filmin kadrosunda şuana kadar isimler arasında; Diana Taurasi (White Mamba), Klay Thompson (Wet-Fire), Anthoney Davis (The Brow), Damian Lillard (Chronos) ve Nneka Ogwumike (Arachnneka) gibi yıldızlar bulunuyor.

Eskiden gelen bu kadroya ek olarak yaşayan efsane Michael Jordan’ın filmde yer alacağı kesinleşti. Film içerisinde olacak rolü hakkında kesinlik olmamasına rağmen izleyicileri heyecanlandıracağı benzemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz