İnstagram’ın Masaüstü Uygulaması Gelişmeye Devam Ediyor

0
İnstagram-paylasim-özelligi

İnstagram’ın uzun zamandır düşündüğü, bir şekilde çalışmalarını bitiremediği özellik yakın zaman içerisinde bizler ile buluşabilir. Yapılan hazırlıklar ile ilgili olarak detay bilgi gelemese de küçük küçük bilgilerin paylaşıldığı ve test edilmeye başlandığı gösterilmektedir.

İnstagram masaüstüne yapmış olduğu uygulama sonrası birçok kullanıcının daha rahat dolaşmasını sağlarken kullanıcılarının da istediği yerlerden bağlanma özelliklerine kavuşmasını sağlamıştı. Fakat masaüstü üzerinden yapılamayan paylaşımlar birçok kullanıcının masaüstü üzerinden tam verim alamamasını da beraberinde getiriyordu.

İnstagram’ın masaüstü uygulaması hakkında şunu da söylemeden geçemeyeceğiz, çıktığı ilk günden itibaren üzerine koyan özellikleri ile daha rahat ve daha kullanışlı bir kullanım sunmuştu. İlk öncelik olarak akışta sadece dolaşmamıza izin veren uygulama yavaş yavaş mesaj özellikleri, keşfet taramaları gibi pek çok özelliği zamanla getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2021 Model Makyajlı Egea'nın Fiyat Listesi Açıklandı!
instagram-masaüstü-uglamasında-yeni-özellikler-geliyor
instagram-masaüstü-uglamasında-yeni-özellikler-geliyor

Test Aşamasına Başlandı

İnstagram’ın masaüstü içerisinde özelliklerine baktığımızda ulaşması gereken top noktanın çalışmaları başlandığı bildirildi. Mobil üzerinde yapılan tüm işlevsel durumlar masaüstüne çıkarılmaya ve bu yapının içerisinde de kullanıcıyı daha da rahatlama özelliğine sahip olması bekleniyor. Yapılan açıklamalar ile ilgili olarak yazılımcıların bu çalışmalara başladığını özellikle de masaüstünün kullanıcılara daha da işlevsel hale geleceğini açıkladı.

İnstagram tarafında başlanan test aşamalarının ne zaman sonlanacağı bilinmezken, bu haberi duyan kullanıcıların heyecanlandığı ve bitiş aşamasını bekledikleri konuşuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz