Mozilla, VPN hizmetine iki yeni özellik ekliyor

0
88

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Mozilla VPN müşterisiyseniz, VPN uygulamanızda iki yeni özellik alacaksınız. Bu özellikler, verilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olmayı ve yerel cihazlara çok fazla güçlük çekmeden bağlanmanızı sağlamayı amaçlamaktadır.

Mozilla’nın VPN Hizmeti

Henüz bilmiyorsanız, Mozilla, Mozilla VPN adı altında bir VPN hizmeti sunmaktadır. Bu, yaklaşık bir yıl önce tanıtıldı ve Windows, macOS, Android ve iOS dahil birçok platform bu hizmeti kullanabilir.

VPN özelliklerinden yararlanmak için aylık sabit bir ücret ödediğiniz abonelik tabanlı bir VPN’dir. Şu anda Mozilla VPN’i ABD, İngiltere, Kanada, Yeni Zelanda, Singapur ve Malezya’da kullanabilirsiniz.

Mozilla’nın VPN Hizmetindeki Yeni Özellikler

Mozilla kısa süre önce blogunda VPN hizmetine iki yeni özellik eklediğini duyurdu. ‘’Bugün, size güvenilir Mozilla VPN hizmetimizle ek bir koruma katmanı sağlamak için iki yeni özellik sunuyoruz. Mozilla, bilgilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olan ürünler geliştirmekle ünlü.’’

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2.el taşıt kredisi veren bankalar ve fiyatları 2020
Mozilla
Mozilla VPN

Zayıf Ağlarda VPN’i Açın

Mozilla VPN’deki yeni özelliklerden biri, artık zayıf bir ağ üzerindeyken VPN’i hızlı bir şekilde etkinleştirebilmenizdir.

Cihazınızda Mozilla VPN çalışırken ve cihazınız parola koruması olmayan veya zayıf şifrelemeye sahip bir ağa bağlandığında, VPN sizden hizmeti etkinleştirmenizi isteyecektir. Bu mesajın bildirimine tıklayabilirsiniz ve bu, VPN hizmetini hızlı bir şekilde etkinleştirecektir. Verileriniz daha sonra şifrelenerek daha güvenli hale getirilecektir.

Yerel Ağdaki Diğer Cihazlara Bağlanın

Daha önce, yerel ağdaki bir cihaza bağlanmak istiyorsanız VPN bağlantısını kesmeniz gerekiyordu. Mozilla VPN, yeni özelliği ile bunu değiştirir. Bu yeni özellik artık Mozilla VPN’e bir onay kutusu ekliyor. Bu kutuyu etkinleştirdiğinizde, VPN hizmetini kapatmanıza gerek kalmadan yerel ağınızdaki cihazlara bağlanabilirsiniz. Bu, bağlanmak istediğiniz cihazdan bağımsız olarak kesintisiz VPN kullanımı sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz