Microsoft, Edge’deki YouTube kilitlenme sorunu için bir düzeltme yayınladı

0

YouTube videolarını izlemek için Microsoft Edge kullanıyorsanız, YouTube’un donması veya kilitlenmesi ile karşılaşmış olabilirsiniz. Bu kabul edilen bir sorundur ve Microsoft şimdi bunu düzeltmek için bir yama hazırladı. Yamayı uyguladıktan sonra YouTube, Edge’de olması gerektiği gibi çalışacaktır.

Microsoft Edge’de YouTube’un Kilitlenmesini Önleyin

On Reddit, Microsoft topluluk yöneticisi şirketi Edge YouTube sorunlarını çözmek için bir güncelleştirme itti yorumunu yaptı. Bu düzeltme ilk olarak Edge’in Canary kanalında yayına girdi ve burada sorunu birçok kullanıcı için çözdü. Bundan kısa bir süre sonra Microsoft, kararlı kanalda bir düzeltme yayınladı. Bu, herkesin bu düzeltmeyi tarayıcılarına uygulamasına ve sinir bozucu YouTube sorunundan kurtulmasına izin verdi.

Edge’de YouTube Kilitlenme ve Donma Sorunları Nasıl Giderilir?

YouTube’un Microsoft Edge’de kilitlenmesini veya donmasını önlemek için en son Edge güncellemesini edinin ve bilgisayarınıza yükleyin. Bu güncelleme, YouTube sorunu için en son yamayı içerir ve bu yüklendikten sonra tüm YouTube sorunlarınız giderilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Güç Düğmesi Olmadan Telefonu Yeniden Başlatma (Android ve iOS)

Bu yamayı almak, temel olarak bilgisayarınızda Edge’i güncellemek anlamına gelir. Bunu nasıl yapacağınızdan emin değilseniz, aşağıdakiler size yardımcı olacaktır;

  1. Bilgisayarınızda Microsoft Edge’i açın.
  2. Edge penceresinde, sağ üst köşedeki üç nokta menüsünü tıklayın ve Yardım ve geri bildirim> Microsoft Edge Hakkında’yı seçin.
  3. Edge, yeni tarayıcı güncellemelerini aradığını belirtecektir. Güncellemeler mevcutsa yüklenecekler.
  4. Tarayıcıyı yeniden başlatın ve YouTube sorunlarınız sıralanmalıdır.

Edge

Edge Güncellemeleri Mevcut Değilse?

Edge yeni güncellemeleri göstermezse ve YouTube sorununuz devam ederse geçici bir çözüm, sorunun zaten çözüldüğü Edge Canary’ye geçmektir. Edge tarayıcısının bu sürümü, burada ve orada bazı rastgele test özellikleri dışında, normal sürüm gibi çalışır.

Bu sürümü almak için Edge’in Canary sayfasına gidin ve tarayıcıyı bilgisayarınıza indirin. Ardından yükleyin ve en sevdiğiniz YouTube videolarını izlemeye devam etmeye hazırsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz