Microsoft Business Solutions Navision

0
Microsoft Business Solutions Navision
Microsoft Business Solutions Navision

Dynamics NAV (eski adıyla Navision), küçük ve orta ölçekli işletmelerin satış, satın alma, operasyon, muhasebe ve stok yönetimini otomatikleştirmesine ve birbirine bağlamasına yardımcı olan, kolayca uyarlanabilen bir Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümüdür.

Microsoft Business Solutions Navision , finans ve satın almadan depo yönetimine ve genel raporlamaya kadar tüm iş süreçlerinizi kapsar. Ayrıca, süper esnektir ve sektörünüz ne olursa olsun işinize uyacak şekilde özelleştirilebilir. Çalışanlar, süreçler ve sistemlerin tümü, iş büyümesi ve stratejisi doğrultusunda doğru ve verimli karar vermeyi sağlamak için birbirine bağlıdır.

Microsoft Business Solutions Navision ERP ve CRM uygulamaları, satış, pazarlama, hizmet, operasyonlar ve ticaret dahil tüm işletmenizi çalıştıran kapsamlı bir çözüm için sorunsuz bir şekilde birlikte çalışır.

Microsoft Business Solutions Navision, en başarılı ERP programlarından biri olmuştur ve çok sayıda şirketin başarıya giden yolu açmasına yardımcı olmuştur. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için en uygun çözümdür. Dünyanın e-ticaret liderlerinden bazıları, başarılarını Microsoft Dynamics NAV’a borçludur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Twitter, yeni abonelik hizmeti olan Twitter Blue üzerinde çalışıyor

Microsoft Business Solutions Navision, Microsoft’un yeni güncellemeleri ve geliştirmeleri ile Microsoft Dynamics 365 Business Central adını almıştır. Business Central’ın bulut tabanlı kullanılması, Microsoft Business Solutions Navision gibi şirket içi ERP çözümlerini kullanan şirketlerde karşılaşılan zorluklar olan bilgilerin silo halinde yönetiminin azaltılmasını sağlamıştır.

Siz de Microsoft Dynamics 365 ERP çözümlerinden birini kullanmak istiyorsanız, Microsoft Gold Partneri olan B2F’i tercih edin.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz