Microsoft Build 25-27 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleşecek

0
11

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Microsoft Build geliştirici konferansı, 25-27 Mayıs tarihleri ​​arasında 2021’de tamamen çevrimiçi olarak düzenlenecek. Etkinlik, dünyanın her yerinden geliştiricilerin ve öğrencilerin Microsoft ürünleri ve hizmetleriyle ilgili uzmanlıklarını paylaşmalarına olanak tanıyor.

Microsoft Build 2021 Tamamen Sanal Olacak

Build konferansı, Microsoft tarafından, ürün ve hizmet yelpazesi için yaklaşan özellikleri ve geliştirici araçlarını tartışmak için kullanılır. Microsoft ayrıca bu etkinliği yeni yazılım güncellemelerini başlatmak için kullanır.

Microsoft Build
Microsoft Build

Microsoft Build 2021’den Ne Beklemeli?

Microsoft’un Build’i yeni ürünleri ve yazılımları duyurmak için bir platform olarak kullanma geçmişi göz önüne alındığında, bu yıl da kutuda büyük bir duyuru olabileceğini söylemek güvenlidir.

Microsoft, muhtemelen Windows 10X ve Windows 10 Sun Valley güncellemesi hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkaracaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Oyun telefonu Black Shark 4, sağlamlık testini başarıyla geçti!

Microsoft Office ise bu yıl arka planda kalabilir. Bunun temel nedeni, önceki Build konferanslarının Windows’u görmezden gelirken zaten buna çok dikkat etmesidir. Azure, Xbox, Power Platform ve IoT gibi diğer Microsoft ürünleri de son Microsoft Build etkinliklerinin ön saflarında yer aldı.

2021’de Daha Büyük Sanal Teknoloji Konferansları

COVID-19 salgını 2020’de bizi şaşırttı ve şirketler yeni normale gerçekten hızlı bir şekilde uyum sağlamak zorunda kaldı. 2021’de şirketler sanal etkinlikler ve konferanslar düzenlemeye daha iyi hazırlanıyor. Microsoft gibi, Apple da sanal olarak Dünya Çapında Geliştirici Konferansı’na (WWDC) ev sahipliği yapacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz