Metin 2 Yang Nasıl Kasılır? Yang Kasma Taktikleri

0
metin2-yang-kasma-yontemleri
Metin 2 Yang Nasıl Kasılır? Yang Kasma Taktikleri

Merhaba Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi, bugün sizlere Metin 2 oyunundaki bazı detaylardan bahsedeceğiz. Oyun severlerin merak ettiği konulardan Metin 2 Yang nasıl kasılır? Yang kasma taktikleri konusundan yazımızda detaylı bir şekilde bahsettik. Sizler de yazımızı okuyarak bu konudaki en detaylı fikirlerden faydalanabilirsiniz.

[toc]

Metin 2 oyuncularının en fazla zorlandığı ve merak ettiği konu Yang kasmadır. Yang, para manasına gelir ve oyun içerisinde para kazanmak ciddi bir iştir. Bu yang kasma sayesinde elit kahramanlar elde edilir ve satılan yanglarla harçlık da alınabilir.

Oyunda ilerleyebilmeniz ve gelişebilmeniz için para kazanmanız şarttır. Oyuna sık sık güncelleme gelmesi de para kasmayı zorlaştırıyor. Yang kasma taktikleri her geçen gün gelişiyor. Bizlerde Metin 2 Yang nasıl kasılır? Sorusuna farklı detaylar vermeye çalıştık. Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Metin 2 Nedir?

Metin 2, Online olarak birçok kişiyle bir araya gelip oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Oyunun ilk çıkış yaptığı yıl 2003 yılıdır. Ayrıca ilk çıkış yaptığı ülkeler ise Kora ve Çin’dir. 2006 Yılında Gamegorge şirketi tarafından satın alınarak 17 dile çevrilmiştir. Sene 2020 olmasına rağmen Metin2 oyuncuları hala fazla. Bu kadar zaman ayakta kalabilen ender oyunlardan birisidir. Bu yönüyle diğer oyunlardan çok ayrı bir yere sahip.

metin-2
Metin 2 Oyunu

Metin 2’nin Hikayesi

Metin 2’nin konusu ve hikayesi üç büyük imparatordan geliyor. Aslında oyun üç büyük imparatorun savaşını anlatıyor ve bir Uzakdoğu hikayesini barındırıyor. Oyunun esas amacı savaşarak gelişmek. Bunun için her oyuncunun ayrı bir karakteri bulunuyor. Bu oyuna başlamak için ise sitesine girip önce bir kayıt olmanız gerekiyor. Ardından size bu üç imparator soruluyor ve sizden birini seçmeniz isteniyor. Bu imparatorların isimleri Jinno Shinsoo, Chunjo ve Jinno olarak gösteriliyor. Ayrıca bu imparatorların her birinin farklı bir amacı bulunuyor. Bu yüzden seçeceğiniz imparatoru iyi düşünerek seçmeniz çok önemlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   WhatsApp, herkes için uçtan uca şifreli yedeklemeler sunmaya başladı

2020 Metin 2 Yang Kasma

En önemli Yang Kasma yöntemleri aşağıda sizler için listelenmiştir.

  • Metin Keserek Kasılmaya Başlayın

En yaygın Metin kasma yöntemi metin kesimidir. Bunun için oyun başladıktan sonra Metin keserek kasılmanız gerekir. Ancak unutmamanız gereken en büyük detay düşen beceri kitaplarını ayırmanızdır. Bu kitaplardan kendinize ait olanları mutlaka ayırın. Size lazım olmayan, fazlalık olan beceri kitaplarını ise satın. Bu kitapları satarken de bir gelir elde etmiş olacaksınız. Bu gelirlerle de oyunda kendinize ait bir sermaye oluşturabilirsiniz.  Bu işlemi yaptıktan sonra Yang kasmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yeni Yang kasma yöntemleri arayarak kazancınızı arttırın.

  • Topladığınız Paraları Stoklayın

Para stoklama yapmak için öncelikle bir yan hesap oluşturmanız gerekiyor. Bu hesabı bir Pazar olarak değerlendirmeniz çok önemlidir. Metin’den elde ettiğiniz değerli eşyaları güncel satışta bekletin.  Gereksiz harcamalardan uzak kalarak, sattığınız paraları stoklayın. Alabildiğiniz kadar +50, +60 seviye ve üzerindeki eşyaları satın alın ve ilerleyeceğinizi düşünerek karakterinizi önden hazır hale getirin. Metin kesmeye ara vermeden devam ettiğinizde 50 veya 60. Seviyelere geldiğinizde tüm eşyalara önden sahip olmuş olacaksınız. Bu yüzden paraları biriktirmek, stoklamak çok önemlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy Fit 3 ilk uygulamalı videoda sızdırıldı

  • Şeytan Kulesine Çıkın

Yang kasma taktiklerinden bir diğer önemlisi de Şeytan Kulesidir. Bu kuleye çıkmak için bir grup bulmanız gerekiyor. Bu sayede grupla beraber gidip eşya basmanız mümkün. Geçişten sonra değerlenen bazı eşyalar vardır. Bunları geçişten önce mutlaka almış olmalısınız Çünkü geçişten sonra bu eşyalar size büyük gelirler sağlayacak. Örneğin; kuleye giderken +6 Siyah Çelik Zırh yanınıza mutlaka alın. +6 Siyah Çelik Zırhı çok ucuzdur. Geçişten sonra ise +7 yapmak çok zordur. Çünkü bazı pahalı itemler ister. Bu Siyah Çeliği alırsanız kuleye gittiğinizde çelik basma şansınız artar ve başarılı bir çıkış yapmış olursunuz.

  • Event: Etkinlik Takip Edin

Oyun içinde gerçekleşen etkinlikleri sürekli takip ederek de Yang kasabilirsiniz. Üstelik etkinliklerde ciddi bir emek de harcamanız gerekmiyor. Kolay yoldan Yang elde edebilirsiniz. Özellikle sürekli tekrarlanan etkinlikler oluyor. Bu etkinliklere katılarak ödüller kazanabilirsiniz. Bunun için düzenli takip çok önemlidir.

yang-kasma
Metin2 Yang Kasma
  • Riskli Yöntem: +Basma (Upgrade)

Eğer şansınız yaver giderse Upgrade yönteminden de büyük kar elde edebilirsiniz. Ucuza aldığınız veya düşürdüğünüz elit itemleri basarak satışa sunup kar oranınızı arttırabilirsiniz. Oldukça riskli bir yöntem olsa da denemeye değer.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz