Hogwarts Legacy 2 Oyunu Geliştirilmeye Başlandı, Yeni Sızıntı Ortaya Çıktı

0
Hogwarts Legacy 2 Oyunu Geliştirilmeye Başlandı, Yeni Sızıntı Ortaya Çıktı
Hogwarts Legacy 2 Oyunu Geliştirilmeye Başlandı, Yeni Sızıntı Ortaya Çıktı

Hogwarts Legacy, 2023’ün en büyük oyun lansmanlarından biridir. Harry Potter hayranıysanız ve bir büyücü olarak rol yapmak istediyseniz, bu oyunu kesinlikle biliyorsunuzdur. Warner Bros, Hogwarts Legacy’nin 1 milyar doların üzerinde küresel gelir elde ettiğini ve beklentilerini bile aşan başarılı bir oyun olduğunu belirtti. Şimdi, görünüşe bakılırsa, bu başarı oyuncular için süper heyecan verici bir şeyle sonuçlandı, yani Hogwarts dünyasında geçen başka bir oyun! Evet, söylentiler Hogwarts Legacy 2 geliştirilmekte olduğunu gösteriyor, öyleyse gelin bu konuda her şeyi öğrenelim.

Hogwarts Legacy 2 ‘Çalışmalarda’

Yeni bir sızıntı Hogwarts Legacy 2’nin şu anda geliştirme aşamasında olduğunu ortaya çıkardı. Hogwarts Legacy’nin halefi hakkında çok fazla ayrıntı açıklanmadı, ancak bu sızıntı, yaklaşan filmler ve TV şovlarıyla ilgili güncellemeleri düzenli olarak yayınlayan ünlü bir film içerisinden geliyor.

Hogwarts Legacy 2 Oyunu Geliştirilmeye Başlandı
Hogwarts Legacy 2 Oyunu Geliştirilmeye Başlandı

Sızıntıya göre, X kullanıcısı MyTimeToShineHello’nun kaynakları “Hogwarts Legacy’nin devam filminin yapım aşamasında olduğunu doğruladı.” Bu son derece olumlu bir haber ve yakında geliştiricilerden güncellemeler göreceğimiz anlamına geliyor! Ancak, muhtemelen bu yıl içinde haber alamayacağız. Ancak son oyun son derece başarılı doğası göz önüne alındığında, Warner Bros’un bir devam oyunu yapmayı kesinlikle düşünmesini bekleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple’dan Covid 19 Güncellemesi

Hogwarts Legacy 2 Daha Karanlık Bir Hikayeye Sahip Olabilir

Avalanche Software, Hogwarts Legacy’nin geliştiricisi ve Warner Bros ana kuruluş olarak sahibi. Aynı stüdyo bir sonraki Hogwarts oyununu da geliştiriyor olmalı, ancak umarız daha iyi bir optimizasyona sahip olur. Hogwarts Legacy 2’nin anlatabileceği hikayeden bahsedecek olursak – henüz doğrulanmış bir detayımız yok, ancak spekülasyon yapabiliriz.

Harry Potter filmlerinde, Hogwarts Büyücülük Okulu’nun maceraları ilerledikçe işler yavaş yavaş daha karanlık bir hal alıyor. Harry Potter 3: Azakaban Tutsağı’nda, daha karanlık tonlara doğru gözle görülür bir kayma fark edilebilir. Yönetmenler filmde korku unsurlarını yoğun bir şekilde kullandılar ve bu kullanım gelecek filmlerde daha da yoğunlaştı.

Yazar J.K. Rowling’in seri için amaçladığı da buydu – her yeni hikaye ile daha da karanlıklaşıyor. Dolayısıyla, filmlerde olduğu gibi, belki de yakında çıkacak olan Hogwarts Legacy 2 oyununu daha karanlık bir hikayeyle göreceğiz! Aşağıda Warner Bros logosunun başlık ekranının her Harry Potter filminde nasıl değiştiğini görebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, başlık ekranı giderek daha karanlık bir hal alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Galaxy Z Flip 3, Fold 3 One UI 5.1.1 Güncellemesini Alacak

Bununla birlikte, mevcut oyundan daha iyi bir performans optimizasyonu da bekliyoruz. Peki, Hogwarts Legacy’nin yaklaşan devam oyunu hakkındaki düşünceleriniz neler? Yeni oyunda görmek istediğiniz şeyler nelerdir? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz