Man TGX 2020

0
51
man tgx 2020

Merhaba değerli Teknobilimadamı takipçileri, bugünkü yazımızda sizlere bir incelemeden bahsedeceğim. İnceleyeceğimiz ürün bir tır. Daha doğrusu yeni çıkan Man markalı TGX 2020 olacak. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi olarak bahsettik.

Tırlarla ilgili olmasanız bile bu araç bakmaya değer. Volvo, Man, Scadia ve bir çok üretici Tır piyasasında adından söz ettirmek ve piyasaya hakim olmak için bir çok yenilik ve eklemeler yapmak zorunda.

gtx 2020
man-tgx-2020

Her piyasada olduğu gibi bu piyasada da yukarıda bahsettiğim firmalar rekabet içerisinde. Tır firmalarına ve bu piyasaya hakim olmayanlarımız bu firmaları daha çok tır oyunlarından biliyoruz. Bugün ise Man firmasının yeni ürünü olan TGX 2020 adlı aracından bahsedeceğiz.

Öncelikle bilmeyenler için Man firmasından bahsedelim. MAN (Maschinenfabrik Augsburg-Nürnberg’in baş harflerinden ismini almıştır), bir Alman endüstri kuruluşudur. Biz ne kadar sadece Tır markası olarak bilsek de aslında yukarıda da söylediğim gibi endüstriyel ve geniş bir markadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Ekran Kartı Modeli Nasıl Öğrenilir?

Dediğim gibi endüstriyel bir firma olan Man daha çok kamyon ve otobüs üretimi ile tanınır. MAN’ın çalışma alanları; ticari araçlar, dizel motorlar, turbo makinalar ve sanayi hizmetleri.

İlginizi Çekebilir : Uçan Taksi Bell Nexus 4EX Geliyor

Yeni modeli ile 2020de de adından sıkça söz ettirmek isteyen ve yollarda olmak isteyen Man bu araçla yollarda olacağını benim için kanıtladı diyebilirim. Yeni aracında da konfora ve teknolojiye fazlasıyla önem veren Man piyasaya yeniden hakim olacak gibi görünüyor.

Tırcılar için önde bir kriter olan konfora önceki serilerinde de önem veren Man GTX 2020 ile bunu yeniden kanıtlamış.