Lol Riot RP Satın Alma

0
lol riot rp satın alma
lol riot rp satın alma

Milyonlarca oyuncunun beğenisini toplayan League of Legens çevrimiçi oyunu içerisinde çeşitli alışveriş seçenekleri ve de para birimleri yer almaktadır. Riot Games bünyesinde geliştirilen oyunda öncelikle lol rp yükle seçeneklerine yer verilmektedir. Merak edenlere başta lol rp için:

  • Oyuncuların oyun içi alışverişleri sırasında Lol Rp ihtiyaçlarına karşılık bulmaları istenir.
  • Para birimi olarak belirtilir ve satın alma işlemlerine geçilebilir.

Satın almak istediğiniz Lol Rp para birimine ilişkin birden fazla seçenekten söz edilir. Geriye ise hem oyun ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize bağlı olarak istediğinizi satın almanız kalır.

lol riot rp satın al
lol riot rp satın al

Lol Riot Rp Seçenekleri

Lol Rp satın al çağrısında bulunan Kopazar.com için önceliğiniz üyelik oluşturmak ve de bakiye yüklemek olmalıdır. Çünkü bu adımlar neticesinde çevrimiçi oyunlara özel satın alma işlemlerine geçersiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sony, Xbox Game Pass'i almak için PlayStation Plus'ı yeniliyor

Söz konusu Lol Rp olduğu zaman Türkiye sunucularında geçerli olan her bir seçenek arka arkaya sıralanacaktır. Satın almak isteyenlere:

  • 400 veya 800 +40 Riot Poins şeklinde hepsinin paylaşılmasına özen gösterilir.
  • +40 veya +180 olarak paylaşılan bonusları ile ayrıcalıklı hale gelmeniz sağlanır.

Türkiye sunucularının sadece belirledikleri puan değerini satın almaları söz konusu değil. Bunun yanında verilen bonuslar da oyuncuların dikkatini çekiyor. Puanın yükselmesi ile aynı oranda yüksek bonuslardan yararlanmalarına imkan tanınıyor.

Lol Riot Rp Ücretleri

Lol Rp fiyatı sabit değildir ve Kopazar.com hepsini listeler halinde paylaşarak yol göstermektedir. Öncelikle 3200 ya da 1600 olarak sıralanan Riot Poins değerlerine göz atmanızı sağlamaktadır.

Sadece puanlar değil yanında olan bonusları da dikkate alarak fiyatları ele alabilirsiniz. Her biri için belirlenen TL bazındaki ücretler:

  • Satın alma işlemleri sırasında kredi kartı bilgileriniz ile temin edilebilir.
  • Havale / EFT seçeneği de yine satın alma sırasında kullanılabilir.

Aynı zamanda oyuncuların birden fazla Lol Rp satın almalarına imkan tanınmaktadır. Şöyle ki puanlara ve de fiyatlara göz attıktan hemen sonra adet tercihinde bulunmanız istenir. Tüm bu hususlar fiyatlara netlik kazandıracaktır. Geriye ise üyelik oluşturanların bakiye yüklemeleri üzerinden satın alma işlemlerini tamamlamaları sağlanacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy Book 4 serisi dizüstü bilgisayarlar Güney Kore'de resmen piyasaya sürüldü

Lol Bedava Hesapları için Şu konumuza da bakabilirsiniz : https://teknobilimadami.com/league-of-legends-bedava-hesaplar-lol/

Ayrıca LolTR de FPS Nasıl Artırılır konumuza da göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz