Bebeğinizin Gelişimini Takip Etmek İçin En İyi Uygulamalar

0

Bebek sahibi olmak harika bir şey. Ebeveynler uykusuz gecelere, sayısız bebek bezi değişikliğine ve diğer birçok düzenlemeye katlanmak zorunda kalırken, hiçbir şey çocuğunuzun büyüdüğüne tanıklık edemez – ilk sözünden ilk adımlarına kadar.

Çocuğunuzun gelişimini takip etmenize ve not almanıza yardımcı olacak uygulamalar sayesinde, ilerlemesi boyunca size rehberlik edecek, sizi olası uykusuz geceler konusunda uyaracak, bir sonraki gelişimini bekleyeceğiniz, yaşa uygun aktiviteler önerecek ve gelişimlerini desteklemek için başka neler yapabileceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunun.

Uygulamalar
bebek gelişim uygulamalar

BabySparks

BabySparks, kişiselleştirilmiş bir program oluşturarak çocuğunuzun erken gelişimini destekler. Uygulama, çocuğunuzla bunları yapmanıza yardımcı olacak eğitici videolar şeklinde gelen sekiz ila 10 aktivite içeren günlük özelleştirilmiş bir program sunar.

Kinedu

Kinedu, ebeveynlere, hamilelikten çocuğun dördüncü yaş gününe kadar her şeyi kapsayan yaşa uygun aktiviteler sunarak, bebeklerinin gelişimini desteklemelerine yardımcı olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone SE Modelinin Kamerası Ne Kadar İyidir

Uygulama, çocuğunuzun doğum günü ve doğumdaki gebelik yaşı dahil, verdiğiniz bilgilere göre çocuğunuz için kişiselleştirilmiş bir plan oluşturur. Ayrıca ayrıntılı nasıl yapılır videosu etkinlikleri de sağlar. Kinedu size 1.600’den fazla aktivite ve 450’den fazla makale içeren zengin bir kaynağa erişim sağlar ve çocuğunuzun büyümesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi size söyler.

Sprout Baby

Şu anda bebeğinizin gelişimi dışındaki şeyleri (beslenme programları, bebek bezi değişiklikleri ve büyüme gibi) izlemek için ayrı uygulamalar kullanıyorsanız, hepsini takip eden tek bir uygulamaya geçmeyi düşünebilirsiniz.

Sprout Baby, bebeğinizin tüm günlük aktivitelerini takip etmenizi sağlar. Aşağıdaki izleyicilere sahiptir;

  • Gelişimsel izleyici
  • Günlük kaydı için sağlık izci
  • WHO veri kümelerini takip eden büyüme izleyici ve grafikler

Uygulama ayrıca bebeğinizin gelişiminin günlük, haftalık ve aylık özetlerini de oluşturabilir. Sprout Baby ayrıca doktor ziyaretleri sırasında kullanışlı olabilecek tüm kayıtlı verilerin bir PDF özetini oluşturabilir. Güzel bir e-Kitaba aktarılacak değerli anıları ve gelişimleri saklamak için uygulamayı da kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Watch'u iPhone'a Nasıl Bağlanır?

Sprout SAFEsync ayrıca tüm verilerin tüm cihazlar arasında gerçek zamanlı olarak senkronize edilmesini sağlar. Dahası, uygulama birden fazla çocuğu izlemenize olanak tanır. İOS’a özel bir uygulama olarak, yalnızca karşılık gelen bir Apple Watch uygulamasıyla gelmekle kalmaz, Sproud Baby’nin serbest takibe izin veren Siri kısayolları da vardır. Sprout, yedi günlük ücretsiz bir deneme sunar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz