Lenovo V15-ADA fiyatına 1.350 TL indirim geldi!

3
28

Merhaba değerli Tekno bilim adamı takipçileri,

Herkesin iş ve okul için evden çalışmalar yaptığı şu dönemde, dizüstü bilgisayarlar oldukça önem kazanmış durumda. Maalesef dizüstü bilgisayar fiyatları döviz kuru ve vergiler yüzünden sürekli arttığı için ihtiyacı olanlar almakta zorlanıyor. Biz de sizler için indirime giren dizüstü modellerin haberini sık sık yapmaya çalışıyor. Bugünkü haberimize konu olan model de Lenovo V15-ADA.

Zorlu koşullara dayanıklı gövdesiyle bilinen Lenovo V15-ADA, AMD Ryzen 5 3500U işlemciden gücünü alıyor. Bunun yanı sıra AMD Radeon Vega 8 grafik işlemci, 8 GB RAM ve 256 GB SSD özelliklerini de üzerinde barındıran model, günlük ve ofis kullanımı için oldukça ideal.

Lenovo V15-ADA indirimli fiyatı ne kadar?

Cihazın 6.699 TL olan fiyatı indirimle beraber 5.649 TL’ye düştü. Bu da 1.350 TL’lik bir indirim olduğu anlamına geliyor. Eğer dizüstü bilgisayar ihtiyacınız varsa, bu bilgisayarı alabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Markadan markaya değişir tabii ki ama ben asus markasının laptoplarını beğeniyorum nedense güzel indirim olmuş diğer markalara da bekliyorum umarım olur. Marka tavsiyesi verecek olursam bu piyasada 7000 kadar asus alın daha fazlasını verecekseniz MSI veya MONSTER tavsiye ederim.

  2. Lenova leptoplar gerçekten şık. Tasarımlarını beğenmemek imkansız. Laptop fiyatlarının dolar kurundan dolayı deli gibi yükseldiği bu dönemde bu indirim gayet iyi olmuş. İndirim ile bir miktar daha uyguna almak ihtiyaçların karşılanması açısından önemli. Lenova leptopların en güzel modelleri ise ince kenarlı olanları gibi geliyor bana ama fiyat baya yükseliyor. Keşke beko veya arçelik de bu şekilde güzel leptoplar çıkarsa da bizi avrupa bağımlılığından kurtarsa. ki kendi teknolojimizi ucuz kullanabilsek. yıllar inşallah ülkemizin hayrına olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz