Lenovo Maksimum Teknik Servisi

0
134
lenovo teknik servis
lenovo teknik servis

Değerli Tekno Bilim Adamı okurları , Lenovo bilgisayarların düzenli bakım, temizlik ve onarım işlemleri ile yedek parça değişim işlemlerini yaptırabileceğiniz kaliteli hizmet anlayışına sahip, müşteri memnuniyeti odaklı bir servis mi arıyorsunuz?

Bir teknik servis seçerken, referanslarına ve önceki yaptığı işlerden aldığı yorumlara bakmanızı tavsiye ederiz. Lenovo servis merkezinin birinci önceliği müşteri memnuniyeti ve bilgisayarların sağlığıdır. Bir bilgisayar yeterince sağlıklı çalışmıyorsa, kullanıcısını yormaya ve işlerini aksatmaya başlar. Yavaş açılır ve yapacağınız işlemlerde donmalar meydana gelir.

Aynı zamanda sağlıksız bir bilgisayarın ömrü uzun olmaz. Fan yeterince hava akışı sağlayamıyorsa nefes almakta zorlanan bir insan gibi, içerisinde deformasyonlar başlayabilir.

Soğutamadığı donanımlar aşırı ısınarak zaman içerisinde iletkenliğini yitirir ve çeşitli arızalar oluşturur. Bu gibi donanımsal sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız, düzenli bakım yapmak yada yaptırmak gerektiğini bilmelisiniz.

Yazılımsal sorunlar ile de bilgisayar kullanımınız sorunlu hale gelecektir. Trojen gibi virüslerin bulaştığı işletim sistemleri ile güvenlik zafiyeti oluşabilir. Yanlış ya da eksik donanım sürücüsü yüklendiğinde ise, tam performans çalışmayan donanımlar performans düşüşlerine neden olmaktadır. Yazılımlarınızı ve işletim sistemlerinizi temiz ve sağlıklı tutmanız gerekir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xbox Series S fiyatına indirim geldi! Peki ne kadarlık bir indirim?

Lenovo Servisi ile Düzenli Bakım Yaptırın

lenovo maximum
lenovo maximum

 

Laptop ya da masaüstü bilgisayar hangisini kullanırsanız kullanın, donanım bakımı ve temizli ile yazılımsal sağlık kontrolü bu yüzden önemlidir.

Anakart arızalarında doğru tespit yaparak kalıcı çözümler sunmak son derece önemlidir. Uzman kadrosu ile teknik servis hizmeti veren Lenovo servisi tüm detaylı analizleri gerçekleştirmektedir.

Donanım bileşenlerinde ki sorunun tespiti yapıldıktan sonra bilgisayar sahibine hızlı bir şekilde haber vererek ilerledikleri için, hiç bir bilgisayar sahibinin aklı bilgisayarında kalmamaktadır.

Lenovo laptop tamiri için tercih edebileceğiniz bir yer olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Laptop klavye değişimleri, ekran kartı tamiri, ekran değişimi ve laptop kasası onarımı ile menteşe değişimi gibi işlemlerinizi yaptırabileceğiniz, en kalıcı çözümler sunan bilgisayar teknik servisi diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone'un 2023 yılına kadar Apple'ın şirket içi 5G modemlerini kullanacağını söylüyor
lenovo maximum
lenovo teknik servis

Profesyonel ekipmanlar ve uzman ekipler tarafından yapılan değişim işlemlerinde garanti verdiklerini de dile getirmek isteriz.

Mesela laptop ekran kartı arızası için çoğu servis gibi sadece ısıtarak geçici işlemler yerine BGA cihazları ile GPU işlemcisini sökerek, tüm lehimleri temizleyip yeniden taze lehimler ile montajını yapıyorlar.

Böylelikle sağlam ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz temiz bir bilgisayarınız olmuş oluyor.

Lenovo Teknik Servisinde Profesyonel Hizmet Anlayışı

Bilgisayarı ilk teslim ederken bile kaliteyi hissedebileceğiniz bir hizmet sunuyorlar. Laptop onarımı için gittiğinizde sizden iletişim bilgilerini ve yaşadığınız sorunları ayrıntılı bir şekilde not alarak korumalı bir kutu içerisinde teslim alıyorlar. Bilgisayarların zarar görmemesine son derece önem verdikleri için tercih edilecek servisler arasında üst sıralarda olduğu belli.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz