Iveco S-Way Tanıtıldı

0
37
iveco s way

Merhaba değerli Teknobilimadamı takipçileri, bugünkü yazımız tırlar hakkında olacak. Man son yaptığı etkinlikte son model Iveco S-Way aracını tanıttı. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

Iveco S-Way ile daha fazla konfor ve teknoloji vaat eden Man yeni modeline çok güveniyor. Malum 2020’ye girdik, teknoloji ve diğer aklımıza gelecek tüm sektörlerde bir çok fuar ve lansmanlar oluyor.

Bu fuar ve lansmanlarda kendi piyasasında söz sahibi olan ya da olmak isteyen firmalar, yeni araçlarını ve ürünlerini tanıtarak sükse yapmak ister. E piyasada tutunmak için de sunumunuz çok önemlidir.

IVECO S-WAY GELİYOR!

Iveco S-Way

Yapılan son lansman ile dev markanın, müşterilerine ve kazanmak istediği müşterilerine son çıkan ve üzerinde en çok durdukları Iveco S-Way aracının etrafındaki hizmetlerin ürünün kendisinden daha önemli hale geldiğini belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Korona Virüs Aşısının Ücretsiz Olup Olmayacağına Dair Açıklama Yaptı

Yani buradan anlamamız gereken sadece aracın teknik özelliklerine yoğunlaşılmamış. Burada dikkat edilen hususlar aracın teknolojik sisteme ve son gelen yeniliklere ayak uydurabilmesi.

CNH Industrial Ticari ve Özel Araçlar Başkanı Gerrit Marx lansmanda sözlerine şunları ekledi: “Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için, araçlarımızı artık sürücünün seyahat ettiği güzergahtan daha fazlası olan hayatı etrafında araçlarımızı özelleştirerek, en kolay çalışılan ve yenilikçi kamyon OEM’i olmak istiyoruz.

İlginizi Çekebilir : Uçan Taksi Bell Nexus 4EX Geliyor

Toplumumuz için çok önemli hale gelen sürdürülebilirlik bu işi yapmak için bize sorumluluk yüklüyor. Araçları özelleştirme artık deri ve ahşap uygulamaları eklemenin ötesine geçerek daha çekici ve eğlenceli kamyonlar yaratıyor.