İşte WWDC 2024 için Yeni Apple Çıkartmaları

0
İşte WWDC 2024 için yeni Apple Çıkartmaları
İşte WWDC 2024 için yeni Apple Çıkartmaları

Apple’ın yıllık geliştirici konferansı WWDC 2024, 10 Haziran – 14 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Cupertino devi, Apple Geliştirici uygulamasını, konferans sırasındaki açılış konuşmaları, oturumlar ve Apple mühendisleri ve tasarımcılarıyla bire bir laboratuvarlar hakkındaki ayrıntıları içerecek şekilde güncelledi.

Apple Developer WWDC 2024 Öncesinde Yeni Özelliklerle Güncellendi

Güncellenen uygulama ayrıca Vision Pro kulaklık, Apple logosu, Apple Park, Macintosh ve diğer emoji çıkartmaları da dahil olmak üzere yeni Apple Çıkartmaları (iPad perakende kutusundan farklı olarak) getiriyor. Apple Developer uygulamasını 10.6 sürümüne güncelledikten sonra bu çıkartmaları iMessage gibi uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Apple Developer WWDC 2024 Öncesinde Yeni Özelliklerle Güncellendi
Apple Developer WWDC 2024 Öncesinde Yeni Özelliklerle Güncellendi

Çıkartmaları kullanmak için bir iMessage görüşmesine gidin > sol alt köşedeki “+” düğmesine dokunun > menüde bulunan Çıkartmalar seçeneğine dokunun. Ardından, yeni WWDC çıkartmalarını bulmak için çıkartma tepsisindeki Apple Geliştirici sekmesine gidin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy S20 ve S10 için yeni bir güncelleme geliyor!

Apple önümüzdeki hafta WWDC 2024 iOS, iPadOS, macOS, watchOS ve tvOS dahil olmak üzere çeşitli platformlarına gelen en son özellikler ve değişiklikler hakkında konuşacak. iOS 18’den bahsetmişken, önceki raporlar ve söylentiler Safari ve Siri için bazı AI özelliklerinin yanı sıra AI destekli özel emojiler, AI transkripsiyonu ve geliştirilmiş Kontrol Merkezi gibi birçok yeni özelliğe işaret ediyor. Apple, iOS 18’e üretken yapay zeka özellikleri getirmek için OpenAI ile görüşüyor ve ilk yapay zeka özellik setinin iPhone’da yerel olarak çalışacağı bildirildi.

Bu ayın başlarında Apple, kazananların konferans sırasında açıklanacağı 2024 Apple Tasarım Ödülleri finalistlerini de duyurdu. Şirket, 3.499 dolarlık kulaklığı Vision Pro için geliştirilen uygulama ve oyunları sergilemek üzere Spatial Computing adlı yeni bir kategori tanıttı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz