İşte karşınızda Makyajlı yeni Volkswagen Polo!

0
153

Volkswagen’in en çok tercih edilen modellerinden biri olan ve şehir içi ulaşım için oldukça iyi bir seçenek gibi görünen Volkswagen Polo, yeni makyajlı tasarımıyla karşımıza çıktı.

Volkswagen’in, sekizinci nesil Golf modellerinde uyguladığı yeni tasarımın Polo modelinde de kullanılacağını zaten tahmin ediyorduk. Bugünlerde de Volkswagen resmi internet sitesi üzerinden bir haber yayınlandı ve bu haberde yeni Polo modelinin tıpkı sekizinci nesil Golf’te olduğu gibi daha modern görünümlü bir tasarıma kavuşacağı kanıtlandı.

Yazımızın ana resmi olan ve üst taraftaki mor atmosfere sahip resimde yeni Golf’ten ufak detaylar bizleri karşılıyor. Bu detayları inceleyince gerçekten de Golf 8’e baya bir benzediğini görüyoruz. Muhtemelen Volkswagen şirketi, eskiden olduğu gibi yeni modellerinde de sabit ve tek tip tasarım anlayışını sürdürecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yeni iPad Pro, Apple'ın M2 çipine ve MagSafe şarjına sahip olabilir

Volkswagen nedir?

Volkswagen AG, Almanya’da, 1937 yılında tek model halk tipi otomobil üretimi için Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi tarafından Alman Otomotiv Birliği’ne kurdurulan otomobil firması. Şirketin adı, Almanca’da halkın arabası anlamına gelmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz