iPhone 13’ün en son görüntüleri daha küçük çentiği, yeni kamera düzenlemesi ile geliyor

0

Son söylentilere ve sızıntılara göre Apple’ın yaklaşan iPhone 13’ünün yüksek kaliteli renderlarını ve 3D renderlarını oluşturdu. Bu iPhone 13 görselleri, bu yıl Apple’dan neler bekleyebileceğimize dair harika bir rehber.

Görüntüler, özellikle temel iPhone 13’ün bir RED sürümünü gösteriyor ve bize mevcut ve yeni nesil iPhone arasında neyin yeni ve neyin farklı olduğunu iyi bir şekilde gösteriyor.

iPhone 13 Özellikleri

Gönderiye göre iPhone 13, iPhone 12’den biraz daha kısa ama biraz daha kalın olacak ve 15,8 x 2,8 x 0,3 inç boyutlarında olacak. Bu, iPhone 12’deki gibi 6.1 inçlik bir ekrana işaret ediyor. İddialara göre, dört iPhone 13 modelinin tümü iPhone 12’ye benzer şekilde daha büyük pillere sahip olabilir. Bu 120Hz ekranı destekleyecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PlayStation Plus Şubat 2024 aylık ücretsiz oyunlar açıklandı

Mart ayında, iki iPhone 13 Pro modelinin 120 Hz yenileme hızı için ekranlarında LTPO teknolojisini kullanacağını da tahmin edilmişti. Bir telefon ekranının görüntüleyebileceği hertz sayısı, saniyede kare sayısını ifade etmektedir ve bu web sayfaları ve uygulamalarda gezinirken ekranın ne kadar pürüzsüz ve hızlı hissettiğini belirlemektedir. Ayrıca desteklenen oyunların ne kadar hızlı olduğunu da etkilemektedir.

iPhone 13
iPhone 13

Samsung Galaxy S21 ve OnePlus 8 Pro da dahil olmak üzere bu gibi telefonlar bu özelliğe sahip olduğundan, birçok kişi iPhone 12’de 120 Hz yenileme oranını görmeyi beklemekteydi. Teknoloji analisti Jon Prosser, iPhone 12 Pro’ya 120 Hz uygulamamasının pil ömrü problemleri sebebiyle verildiğini  açıklamıştı, çünkü 5G çok fazla pil tüketmektedir. Ancak bu, iPhone 13’te muhtemelen daha az sorun hale gelecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram Yorum Yapmayı Kapatma Resimli Anlatım

Teknik özellikler açısından, iPhone 13, iPhone 13 ve 13 Pro için aynı 6,1 inç OLED ekrana, mini için 5,4 inç ve Pro Max için 6,7 inç olarak kabul ediliyor. Cihaz ayrıca yeni bir tescilli işlemci ve muhtemelen ekranın altına bir parmak izi tarayıcısı eklenecek. Apple’ın yeni iPhone’larını 700 $’dan başlayan menzil ile Eylül veya Ekim aylarında getirmesi bekleniyor.

Apple şimdilik 20 Nisan’da güncellenmiş iPad Pro ve diğer yeni öğeleri ortaya çıkaracak bir sunum için hazırlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz