iOS 16’da Sesli Mesaj Nasıl Gönderilir?

0
iOS 16'da Sesli Mesaj Nasıl Gönderilir
iOS 16'da Sesli Mesaj Nasıl Gönderilir

Bu makalede, iOS 16 kullanarak nasıl sesli mesaj göndereceğinizi göstereceğiz. Mesajlar uygulamasında mesajları düzenleme veya silme, mesajları okunmadı olarak işaretleme ve bir SharePlay oturumu başlatma özelliklerine sahip önemli güncellemeler var. Kullanıcılar artık FaceTime aramalarını diğer cihazlara sorunsuz bir şekilde aktarabilir ve yepyeni bir Freeform uygulaması, dijital bir beyaz tahta üzerinde işbirliği için bir platform sağlar.

Apple’ın iOS güncellemeleri saat gibi yayınlanıyor. Her yıl (ilk iPhone’dan bu yana), yeni özellikler eklemek ve genel deneyimi iyileştirmek için yeni iPhone yazılımı piyasaya sürülür. 2022’de iOS 16 farklı değil. WWDC 2022’de tanıtılan iOS 16, özelleştirilebilir kilit ekranı (widget’lı), yenilenmiş bir bildirim sistemi, Mesajlar’da yeni iyileştirmeler ve çok daha fazlası gibi yeni özelliklerle iPhone’unuzu iyileştirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Microsoft Bu Ay Windows 11'i Piyasaya Sürmeye Hazır Görünüyor

Bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor, ancak tüm iPhone sahipleri yükseltmeyi alamayacak. Apple’ın en yeni İşletim Sistemi birçok seçenekle birlikte gelir, iOS 16’da bir iPhone’u özelleştirebileceğiniz özellikler, Ana ekranı özelleştirmek, iOS 16’da kilit ekranını özelleştirmek ve bunlardan biri iOS 16’da birine sesli mesaj göndermek gibi pek çok şey Aşağıda iOS 16 üzerinden sesli mesaj gönderme adımlarından bahsettik.

iOS 16'da Sesli Mesaj Gönderme
iOS 16’da Sesli Mesaj Gönderme

iPhone’da Sesli Mesaj Gönder

  1. Adım: Mesajlar uygulamasını açın ve iMessage uygulama yuvasından Sesli Mesajlar uygulamasını seçin.
  2. Adım: Sesli mesajınızı eller serbest olarak kaydetmeye başlamak için kırmızı ile gösterilen ekran mikrofonuna dokunun.
  3. Adım: Konuşmayı bitirdiğinizde, kaydı bitirmek için ekranda gösterilen kareye basın.
  4. Adım: Kaydedilmiş sesli mesajınızı tekrar dinlemek için gri Oynat düğmesine veya mavi Gönder düğmesine dokunun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz