Instagram’da Hesap Silme

0
Instagram'da Hesap Silme
Instagram'da Hesap Silme

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, Instagram’da hesap silme, sayesinde artık kullanmadığınız ya da kullanmak istemediğiniz hesapları silebileceksiniz. Tabi ki bu sadece herhangi bir fake hesabınız ile de kalmayacaktır. Aynı zamanda kendi kullandığınız ve silmek istediğiniz hesapları da kolaylıkla silebileceksiniz.

[toc]

Instagram, herkes tarafından en çok kullanılan gerektiği zamanda bir sosyal medya uygulaması gerektiği zamanda ise para kazanılan bir yer olarak kullanılmaktadır. Fakat bir süre sonra kendi hesabınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Bunun için kolay olan Instagram kapatma yönteminden söz edeceğiz.

Instagram’da hesap kapatma linki sayesinde, artık kullanmak istemediğiniz o hesabı kolay şekilde silebileceksiniz. Aslında silmek demek doğru değil, bir süre o hesabı pasif halde bırakacaksınız. Sonrasında ise yaklaşık 1 ay içerisinde hesabınız tamamen kapanacaktır.

Instagram'da Hesap Silme
Instagram’da Hesap Silme

Instagram’da Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Instagram oldukça fazla kullanılan bir fotoğraf paylaşma ve anlık resim paylaşma platformu olarak karşımıza çıkar. Bu platform kimi zaman bizlere fayda sağlayacağı gibi çoğu zamanda da bizlere sarsabilir. Bunun için uygulama varken kullanmamaktan ise, hesabı kaldırarak kullanmak çok daha avantajlı olacaktır. Hesabınızı 2 şekilde kapatmak mümkün olacaktır. Sizlere bunlardan bahsedeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2020 Güncel Sosyal Medya Görsel ve Video Boyutları

Instagram’ı Geçici Olarak Kapatma

Instagram’ı kapatma, aslında onu tamamen kaldırmak ve tekrar erişime kapatmak anlamına gelecektir. Fakat bunu istemiyorsanız, sadece bir süreliğine ara vermek istiyorsanız, Instagram’ı geçici olarak kolaylıkla kapatabilirsiniz. ,

Bu şekilde bir kapatmaya gideceğiniz zaman; takip ettikleriniz, takipçileriniz, fotoğraflarınız ve beğenileriniz gizlenecektir. Bu sayede de tekrar geri dönüş sağladığınız zaman, hiçbirini silmemiş olacaksınız. Sadece mobil tarayıcıdan ya da bilgisayardan, buraya tıklayarak geçici şekilde kapatabilirsiniz.

Instagram’ı Kalıcı Olarak Kapatma

Artık hayatınızda yeni bir sayfa açmak istiyorsanız, bunun önceliği tamamen uygulamaları düzenlemekten veya silmekten geçecektir. Bu yüzden Instagram’ı kalıcı kapatma sayesinde bu ilk adımı atıyor olacaksınız. Eğer sizler de Instagram’ınızdan tamamen kurtulmak istiyorsanız, sizlere vereceğimiz link üzerinden kurtulabileceksiniz. Fakat sadece mobil tarayıcınızdan ya da bilgisayardan bu işlemi halledebileceksiniz. Buraya tıklayarak hesabınızı tamamen kapatabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz