En Korkunç 10 Netflix Filmi

0
22
En Korkunç 10 Netflix Filmi
En Korkunç 10 Netflix Filmi

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, en korkunç 10 Netflix filmi, sayesinde artık evde kaldığımız zamanlarda bu korku filmlerini izleyebileceksiniz. Evdesiniz ve sıkıldınız, aynı zamanda Netflix üyeliğiniz de bulunuyor ama ne izleyeceğinizi de bilmiyorsunuz. O halde bu aşamada yapmanız gereken listemize göz gezdirmek olacaktır.

Bu liste sayesinde artık sizlerde ne izleyeceğim ben konusunda şüpheye düşmeyeceksiniz. Karşınıza her zaman çıkan listeler bulunmaktadır. Bu listelerden bir yenisini daha sizlerle paylaşılıyor olacağız. En korkunç filmlere bu listeden kolayca ulaşabileceksiniz.

En Korkunç 10 Netflix Filmi Listesi

Netflix üyeliğiniz var ise, bu listedki tüm filmleri kolaylıkla oradan bulabileceksiniz. Bu listedeki filmlerin hepsi birbirinden ürkütücü olacaktır.

Mirage

Mirage
Mirage

Alvaro Morte, La Casa de Papel’in profesörünün rol aldığı bu muhteşem korku filmidir. Bu film uzay zamanında geçmektedir. Vera, bu zamanda olan bir sorun nedeniyle, 25 sene öncesine giderek bir çocuğun hayatını kurtarmaktadır. Fakat bu nedenle kendi kızının hayatını tehlikeye atmıştır ve onu geri getirmek için bir mücadele içerisindedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Torrent nasıl indirilir ve torrent nasıl kullanılır? - 2021

Don’t Breathe

Don't Breathe
Don’t Breathe

Ev sahibinin kör olduğu bir eve, hırsızlık yapmak için girmek oldukça mantıklı bir hırsızlık hareketi gibi geliyor. Fakat bu filmde, bildiğiniz her şeyi kolay bir şekilde unutacaksınız. O kör adamın aslında ne kadar tehlikeli olduğunu fark ederken, kendinizi tutamayacaksınız.

Annihilation

Annihilation
Annihilation

Natalia Portman’ın baş rolünü oynadığı bir film ne kadar kötü olabilir? Biyalog Lena’nın kocası, gizli bir görev sırasında ortadan kaybolmuştur. Lena ise bu aşamada onu bulmak için gizli bir yere keşfe gider ve hikaye başlar.

The Autopsy of Jane Doe

The Autopsy of Jane Doe
The Autopsy of Jane Doe

Baba ve oğuldan oluşan adli tıp ekibi, küçük bir kasabada görev yapmaktadır. Tam da bu aşamada bir kadın cinayeti meydana gelir ve o ceset üzerindeki araştırma farklı kapılar açacaktır.

Bird Box

Bird Box
Bird Box

Harika performanslar gösteren bir ekibin filmidir. Gözlerini açarlarsa, başlarına neler geleceklerini defalarca görmüşlerdir. Peşlerinde ola bu şeyi görmemeleri gerekecektir, buna nasıl dayanacaklar ve nasıl mücadele edecekler bunu izleyeceğiz.

Gerald’s Game

Gerald's Game
Gerald’s Game

Gerald ve Jessie, romantik birkaç gün geçirmek için ıssız bir göl evine tatile giderler. Bu evde fantezi dolu saatler geçirerek keyifli anılar yaratırlar. Fakat beklenmedik bir kaza sonucunda, Gerald ölür ve Jessie yatağa kelepçelenmiş şekilde kalır. Tam da o anda evde bir ses duyulur ve o ana kadar evde yalnız olmadıklarını anlarlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google Pixel Fold'un piyasaya çıkması daha uzun sürebilir

Hush

Hush
Hush

Maddie sağır bir kadındır ve kitabını bitirmek ile uğraşmaktadır. Bir gün tam da bilgisayar başındayken, o anlık fotoğrafının kendisine bir başka telefondan mesaj geldiğini görür. Evin dışında kendini biri izlemektedir. Yakında bu maskeli kişi ile de yüz yüze gelecektir.

The Shallows 

The Shallows
The Shallows

Bir kadının tek başına sörf yaptığı bir anda, köpek balıklarının saldırısına uğraması konusu ele alır. Bu kadın sonrasında yakın bir kıyıda mahsur kalacaktır.

Apostle

Apostle
Apostle

Kız kardeşi bir tarikat tarafından kaçırılmıştır. Erkek kardeş ise bu tarikatın ve kız kardeşinin peşine düşmüştür. Mücadelesi ise kız kardeşini bulmak içindir.

The Taking of Deborah Logan

The Taking of Deborah Logan
The Taking of Deborah Logan

Alzheimer’la savaşan bir kadının konusunu doktora tezi için kullanmak isteyen Mia, bu kadını bir filme alır. Fakat belirtilerin çok daha ağırlaştığı ve şeytani bir hal aldığı durumda, şüpheler gittikçe fazlalaşır ve olaylar başlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz