Instagram Profiline Birden Fazla Link Ekleme

0
62
Instagram Profiline Birden Fazla Link Ekleme
Instagram Profiline Birden Fazla Link Ekleme

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, Instagram profiline birden fazla link ekleme sayesinde artık birçok sayfaya, sayfanızdan direkt olarak erişim sağlayabileceksiniz. Instagram, herkesin en çok kullandığı uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkar. Bu durumda Instagram’a dair her detayı bilmek isteyebilirsiniz. Eğer bir sayfanız var ise ve aynı zamanda siteler ile iş birliği içerisindeyseniz, birden fazla link ekleme sizlerin işine yarayacaktır.

Instagram sayfanız tamamen size özel bir yerdir. Dilerseniz bu sayfanızı herkese özel bir şekilde kullanabilirsiniz dilerseniz kendinize özel kullanabilirsiniz. Fakat sonucunda muhakkak bir şeyleri paylaştığınız yer olarak karşınıza çıkacaktır. Bu bağlamda birden fazla link ekleme de sizlerin işine yarayan detaylardan birisi olacaktır. Sizlere bu işlemi nasıl yapacağınızdan söz edeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yüksek Kaliteli Ücretsiz Stok Fotoğraf Siteleri Listesi
Instagram Profiline Birden Fazla Link Ekleme
Instagram Profiline Birden Fazla Link Ekleme

Instagram Profiline Birden Fazla Link Ekleme Nasıl Yapılır?

Instagram biyografinize link eklemek, aslında kendinizi tanıtmak demektir. Biyografi kısmına, okulunuzu ya da hobilerinizi ekleyebilirsiniz. Fakat haricinde kendinize ait olan bir siteyi ya da sosyal medya hesaplarınızın linkini de kolayca ekleyebilirsiniz. Normalde bunu sadece tek bir link üzerinden yapabilirsiniz. Fakat birden fazla link sosyal medya hesabınızı da ekleyebilirsiniz.

Bunu Instagram üzerinden kolayca yapabilecek bir sistem olarak düşünmeyin. Sistem yine oldukça kolay bir şekilde karşınıza çıkacaktır fakat bir başka uygulama aracılığıyla işlemi yapabileceksiniz. Bu da bir o kadar kolay olacaktır. İndireceğiniz uygulama, Linktree uygulaması olacaktır. Zaten buradaki uygulamanın amacı da birden fazla link eklemeye yardımcı olmasıdır.

Linktree Nasıl Kullanılır?

Oldukça kolay bir uygulamaya sahip olan Linktree sayesinde, bir link üzerinden diğer linklere ulaşmak hedeflenmiştir. Bu sayede profilinize tek bir link eklediğiniz zaman, o link üzerinden yine diğer linklere de ulaşım sağlayacaksınız. Bu sizlere tamamen ücretsiz bir şekilde sunulacaktır. Aynı zamanda ayda 6 dolar gibi bir ücret ödeyerek, o linke kaç kere tıklandığını, uygulamanın amblemini kaldırmayı ve linke görsel eklemeyi de yapabileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz