Instagram Etkileşim Kurduğunuz Bütün Hesapları Gösterecek!

0
23

Instagram yeni özelliği ile etkileşim kurduğunuz tüm hesapları gösterecek. Instagram hesabınızda temizlik yapmak istiyor ve bu temizlikleri kendine has bir yapıda ön plana çıkarmak mı istiyorsunuz? Gelen yeni özellik ile birlikte organize edilen hizmetleri hep beraber kullanabilirsiniz. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi olarak bu konuyu ele aldık.

Instagram ne sıklıkla güncelleme yapıyor?

İhtiyaca göre değişkenlik göstermektedir, belirli bir periyodu yoktur.

Takip etmediğiniz kişileri gösteren bu özellik, sık takip ettiğiniz kişileri de gösterecek. İlgili yazıma Buradan ulaşabilirsiniz.

Instagram hesabınızda temizlik yapmak istiyor, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İnstagram, yeni özelliğiyle kullanıcılara önemli bir kolaylık sundu. Sosyal medya platformu, en sık takip ettiğiniz hesaplara ulaşmanızı sağlayacak. Bu özellik, aynı zamanda takip etmediğiniz kişileri görmenizi ve bunları hızlıca takipten çıkmanızı sağlıyor.

İnstagram yeni özellik duyurusu

Güncel olarak yukarıda yer alan görseldeki gibi seçenekleri kullanarak sizler de kendinize göre bir çalışma yapabilir ve incelemeleri ön plana çıkarabilirsiniz. Akışta en çok gösterilen içerikleri ve hesapları görerek siz de kendinize göre bir  hesap temizliği yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Facebook, oyun ortaklığı programını genişletiyor

En az etkileşimde bulunduğunuz bu hesaplar size görmezden geldiğiniz her türlü hesabı ön plana çıkaracak ve kolaylıkla takipten çıkmış olacaksınız.

Yeni bir filtre sistemi sayesinde rahatlıkla etkileşim aldığınız ya da almadığınız hesapları görebileceksiniz ve duruma göre takipten çıkabileceksiniz. Sonuçta çoğu kişi için içerik alanı olan bu hesap, kendine has bir yapıda organize edilen bir seçenek oluşturuyor.

2019 yılında 20 milyar dolar para kazanan İnstagramm, insanlara çok daha yakından hizmet etmek istiyor ve bunu yaparken de önemli bir artı yaratmak istiyor.

Ayrıca şöyle örnek vermem gerekirse; Diyelim ki İnstagramm üzerinde dikkatinizi çekmek isteyen bir hesabı gördünüz. İşte bu geliştirilen yöntemle “Akışta En Çok Gösterilenler” listesinde özellikle sizin alakalı olmadığınız dikkati çekmeyen bir hesabı görürseni de aynı şekilde takibi bırakabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram arama geçmişi silme işlemi - 2021
İlginizi Çekebilir : Twitter’da Mavi Tik Nasıl Alınır?

Anasayfanızı özelleştirebiliyorsunuz ve böylelikle daha çok kendi sevdiğiniz şeylerle (içeriklerle) doldurabilirsiniz.Dikkatini çekmeyen gönderilerdeyse “En Az Etkileşimde Bulundukların” listelerinde zaten görmezden geldiğin hesapların listesini bulabilirsiniz ve takip etme zahmetinden de kurtulabilirsiniz.

Evet bir haberin daha sonuna geldik. TEKNOBİLİM ADAMI adresini takipte kalınız. Türkiye’nin Bilim ve Teknoloji Rehberinde bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle esen kalınız 🙂