İlkom’un Tek Kullanımlık Islak Mendil Ürününe Yakından Bakış

0
tek kullanımlık ıslak mendil
tek kullanımlık ıslak mendil

Günümüzde hijyen ve temizlik açısından sıklıkla tercih edilen tek kullanımlık ıslak mendil kişilere zamandan da tasarruf sağlamaktadır. Oldukça kolay bir kullanım sunan ıslak mendiller sentetik kağıtların solüsyon yardımı ile ıslatılması sonucu elde edilmektedir. Hem kozmetik hem de temizlik sektöründe oldukça tercih edilmesinin yanı sıra günlük hayatta da karşımıza çıkmaktadır. Peki tek kullanımlık ıslak mendil kullanmanın avantajları nelerdir?

  • Makyaj malzemelerin temizliğinde cilt sağlığı açısından yararlı olmakla beraber ürünlerin bıraktığı kalıcı renkleri kolayca çıkartabilmektedir.
  • Halı ve koltuklarda aniden oluşan ve kalıcı olan lekeleri diğer temizlik ürünlerine göre daha hızlı sökebilmektedir.
  • Kuru ciltlerin nemlenmesinde önemli rol almakla beraber tahrişi ve pişiği önlemektedir.
  • Hammaddesi itibari ile sağlam ve esnek bir yapıya sahip olmaktadır.
  • Cilt ve el gibi hassas olan vücut bölgelerinde kullanılabilmektedir.

Tek Kullanımlık Islak Mendillerin Kullanım Alanları

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte birçok şeyin geliştiği gibi ıslak mendillerde sürekli gelişmektedir. Birçok çeşidi bulunan ıslak mendillerin pH değeri iyi ayarlanmalıdır. İnsan vücudunun pH değeri ile uyumlu olmayan ıslak mendiller ciltte kızarıklık ve tahriş yapabilmektedir. Antiseptik ve antibakteriyel özelliği ile kurtarıcı bir özelliği bulunan tek kullanımlık ıslak mendiller kişilerin joker eşyası olmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2021’de 10 Grafik Tasarım Trendi

Islak mendiller alınırken pH değeri insan vücudu ile uyumlu olanlar tercih edilmelidir. Ayrıca satın alınacak firma, sağlık açısından oldukça önemlidir. Firmanın gerekli belgelere sahip olduğu teyit edilmelidir. Tek kullanımlık ıslak mendiller hangi alanlarda kullanılmaktadır?

  • Kolay elde edilebilir olması ile günlük ev işlerinde oldukça kullanılmaktadır. Özellikle de toz alırken kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır.
  • Hafif olması ile çantalarda taşınabilmektedir. Böylece ayakkabılarınız kirlendiğinde hızlıca temizleme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca litrelik kolonya türlerinin yerine çok daha rahat bir kullanım sağlamaktadır.
  • Kozmetik sektöründeki birçok ürün kalıcı etki bırakmakta ve kolay silinmemektedir. Tek kullanımlık ıslak mendiller ile birçok makyaj ürünü hızlı bir şekilde silinebilmektedir.
  • Evde yetiştirilen bitkilerin üzerinde bir süre sonra toz kalıntıları birikmektedir. Bu tozlar tek kullanımlık ıslak mendiller aracılığı ile temizlenebilmektedir.
  • Restoran gibi toplu kullanım alanlarında bu tür ıslak mendiller sıklıkla kullanılmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Corona Virüsü İçin Alabileceğiniz Önlemler

Tek Kullanımlık Islak Mendil Çeşitleri

Bebeklerin, egzama gibi deri hastalığı bulunan kişilerin, astım gibi solunum problemi olanların gönül rahatlığı ile tercih edebileceği İlkom tek kullanımlık ıslak mendiller, zararsız doğal bitki özleri ve aromaları ile üretilmektedir. Ayrıca limon, portakal, melisa, lavanta, limon ve bergamot gibi birçok türü bulunmaktadır. Bu türler arasından seçebileceğiniz çeşitli sayılarda ıslak mendil içeren paketler ile hızlı ve etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

Üstelik İlkom markası altında üretilen el dezenfektan jeli, ıslak mendil gibi bütün ürünler gibi ıslak mendil çeşitleri de insan vücuduna uygun pH derecesine sahip olup cildi hassas olan kişilerin bile kullanabileceği kalitelerdedir. Siz de güvenilir ve uygun fiyatlı ürünler satın almak istiyorsanız İlkom tek kullanımlık ıslak mendil çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz