Huawei FreeBuds Pro 3, Kirin A2 Çip ve Ultra Kayıpsız Ses Kalitesi ile Piyasaya Sürülüyor

0
Huawei FreeBuds Pro 3, Kirin A2 Çip ve Ultra Kayıpsız Ses Kalitesi ile Piyasaya Sürülüyor
Huawei FreeBuds Pro 3, Kirin A2 Çip ve Ultra Kayıpsız Ses Kalitesi ile Piyasaya Sürülüyor

Huawei küllerinden doğacak gibi görünüyor. Bir süredir Mate 60 serisi ile akıllı telefon pazarında ses getiren şirket, bugün düzenlediği bir etkinlikle yeni ürünlerini tanıttı. Etkinliğin öne çıkan ürünü 5.999 Yuan fiyatlı Huawei Watch Ultimate Gold Edition olurken, Kirin A2 çipli FreeBuds Pro 3 de teknoloji meraklılarının ilgisini çekmeyi başardı. İşte Huawei FreeBuds Pro 3’ün özellikleri ve fiyatı;

Huawei FreeBuds Pro 3
Huawei FreeBuds Pro 3

Huawei FreeBuds 3 ile TWS Kulaklık Ses Kalitesine Yeni Bir Standart Getiriyor

Huawei, en yeni TWS kulaklığı FreeBuds Pro 3’ü Çin’de piyasaya sürdü. Kulaklıklar aktif gürültü engelleme (ANC) 3.0 ile donatılmış olarak geliyor ve tek bir şarjla 31 saate kadar pil ömrü sunduğu iddia ediliyor. Yeni TWS kulaklıklar ayrıca çift cihaz bağlantısını destekliyor ve daha rahat bir uyum için oluklu bir tasarıma sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   WhatsApp Numara Açma Formu

Dahası, Huawei FreeBuds Pro 3, Polar kod teknolojisini kullanan ve Apple’ın AirPods Pro’sundan dört kat daha yüksek olan 1.5Mbps kayıpsız ses iletimini destekleyen Kirin A2 çip ile donatılmıştır. Bu, FreeBuds Pro 3’ün kayıpsız sesin muazzam ayrıntılarını kulaklığa mükemmel bir şekilde iletebileceği ve kullanıcıların orijinal ses kalitesinin keyfini gerçekten çıkarabileceği anlamına geliyor.

Ses kalitesindeki iyileştirmenin yanı sıra FreeBuds Pro 3 gürültü azaltma, pil ömrü ve diğer açılardan da geliştirildi. Gürültü azaltma açısından FreeBuds Pro 3, arama gürültüsünü azaltma özelliğini daha da geliştiren QuietCall 2.0’ı kullanarak gürültülü ortamlarda bile net aramalara olanak tanıyor. Pil ömrü açısından Huawei FreeBuds Pro 3, tek bir şarjla 7 saat, şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında ise 30 saate kadar pil ömrü sağlayabiliyor. FreeBuds Pro 3 Çin’de 1.199 Yuıan olarak fiyatlandırılmıştır ve halihazırda satın alınabilir durumdadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Artık PS5'te YouTube TV'ye erişebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz