Huawei 14 Eylül’de Yeni Bir Giyilebilir Cihaz Tanıtacak, Watch GT 4 Olabilir

0
43
Huawei 14 Eylül'de Yeni Bir Giyilebilir Cihaz Tanıtacak, Watch GT 4 Olabilir
Huawei 14 Eylül'de Yeni Bir Giyilebilir Cihaz Tanıtacak, Watch GT 4 Olabilir

Huawei geçen hafta iki yeni akıllı telefonu Mate 60 ve Mate 60 Pro’yu tanıttı ancak herhangi bir giyilebilir cihaz açıklamadı. Şirketten yeni bir akıllı saat bekliyorsanız, bekleyişiniz nihayet sona erecek. Şirket sadece giyilebilir cihazlara odaklanan yeni bir ürün lansman etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. İşte bilmeniz gereken her şey.

Huawei Watch GT 4 14 Eylül’de Piyasaya Çıkabilir

Huawei Mobile, resmi X hesabında bir sonraki ürün lansman etkinliğinin 14 Eylül’de Barselona’da gerçekleşeceğini açıklayan bir gönderi paylaştı. Lansman afişinde “Giyilebilir Strateji ve Yeni Ürün Lansmanı” yazıyor ve bu da etkinliğin giyilebilir ürünlerle ilgili olacağını doğruluyor. Şirket sadece yeni bir akıllı saat piyasaya sürmekle kalmayacak, aynı zamanda gelecekteki giyilebilir ürün planları hakkında da konuşacak.

Huawei 14 Eylül'de Yeni Bir Giyilebilir Cihaz Tanıtacak
Huawei 14 Eylül’de Yeni Bir Giyilebilir Cihaz Tanıtacak

Gönderide ayrıca “#FashionForward” ve “#HuaweiHealth” hashtag’lerinin yanı sıra giyilebilir bir cihazın görüntüsünü gösteren iki resim de yer alıyor. Görünüşe göre şirket yeni akıllı saat tasarımları ya da saat yüzleri tanıtacak. Şirketin sağlık ve fitness ile ilgili yeni özellikleri detaylandırdığını görme ihtimalimiz de var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Benzin ve motorin fiyatlarına yeni bir zam gelebilir

Etkinlikte hangi yeni modelleri görebileceğimizi söylemek zor ancak birkaç spekülasyon var. Bu yılın başlarında Bluetooth SIG sertifikasyon web sitesinde birden fazla Huawei akıllı saati görüldü. Özellikle PNX-B19 ve ARA-B19 model numaralarına sahip Huawei Watch GT 4 görüldü. Akıllı saatlerin Bluetooth 5.2 bağlantısına sahip olacağı ve HarmonyOS 4.0’ı 4.0.0.50 (SP1C00M00) firmware sürümü ile önyükleyeceği düşünülüyor. Şu anda olası teknik özellikler ve özellikler hakkında başka hiçbir ayrıntı bilinmiyor.

Geçen yılki Watch GT 3’ün halefi olacak. 42mm ve 46mm boyut seçeneklerinde mevcut bir akıllı saat. 466 x 466 piksel çözünürlüğe sahip 1,43 inç AMOLED ekrana sahip. Bluetooth 5.1 bağlantısı ile birlikte 32MB RAM ve 4GB yerleşik depolama alanı bulunmaktadır. 455mAh batarya ile dolu ve kablosuz şarjı destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android Telefonda Kayıp AirPods Nasıl Bulunur?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz