HP Pavilion x360 satışa çıkıyor: Yeni laptopun özellikleri neler?

0
28

Merhaba değerli Tekno bilim adamı takipçileri,

Tüm dünya tarafından bilinen bir bilgisayar üreticisi olan HP, yeni dizüstü bilgisayarı olan Pavilion x360 modelini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Özellikle iş için kullanım amacıyla üretilen bu bilgisayar, beklentileri karşılayabilecek gibi duruyor.

HP Pavilion x360 özellikleri neler?

Pavilion x360, 11. nesil Intel Core i3 işlemci ve 8 GB RAM ile geliyor. Ayrıca 256 GB depolama alanını da unutmayalım. Bu özellikler gündelik kullanım ve performans gerektirmeyecek iş uğraşları için oldukça yeterli gelecektir muhtemelen.

İki tane seçeneği bulunan bilgisayarda 14 inç ve 15 inçlik modeller satın alınabiliyor. Şu anda 15 inçlik modelin yurt dışında satışa çıktığını biliyoruz. Fakat 14 inçlik olan model hala satışa çıkmadı. Satışa çıkmış olan 15 inçlik modelin en düşük yani başlangıç fiyatı 750 dolar. Eğer dilerseniz bu bilgisayarı alırken i5 – i7 işlemcileri seçebilirsiniz. Ayrıca depolama alanı da 1 TB seviyesine kadar artırılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   4nm Mobil İşlemci Geliyor! MediaTek Dimensity 2000 Çıkış Tarihi

HP nedir?

Hewlett-Packard Şirketi (kısaca HP), merkezi ABD’de Palo Alto, Kaliforniya’da bulunan çok büyük bir uluslararası şirkettir. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisidir. Ayrıca yazılım ve hizmet sağlayıcısıdır. Şirket dünya çapında hükûmet, sağlık ve eğitim sektörlerindeki müşteriler dahil tüketiciler, küçük ve büyük işletmeler için geniş teknoloji ürünlerle beraber çeşitli yazılım ve bilişim teknolojisi hizmetleri sunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz