Honor Magic V2’yi Dünyanın En İnce Katlanabilir Akıllı Telefonu Olarak Avrupa’da Piyasaya Sürüyor

0
Honor Magic V2'yi Dünyanın En İnce Katlanabilir Akıllı Telefonu Olarak Avrupa'da Piyasaya Sürüyor
Honor Magic V2'yi Dünyanın En İnce Katlanabilir Akıllı Telefonu Olarak Avrupa'da Piyasaya Sürüyor

Honor, ürün ailesini genişletmeye ve dolaylı olarak akıllı telefon sektöründeki pazar payını büyütmeye devam ediyor. Bu doğrultuda şirket bugün Honor Magic V2 Avrupa’da satışa sunulduğunu duyurdu. Çin’de 2023 yılının sonlarında tanıtılan katlanabilir telefon, Almanya’da 400’ün üzerinde basın mensubunun katıldığı bir etkinlikle Avrupa pazarına yelken açtı. Honor Magic V2’nin Avrupa’daki fiyatı ve özellikleri neler? İşte detaylar…

Honor Magic V2
Honor Magic V2

Honor Magic V2 Avrupa Fiyatı ve Bulunabilirliği

Yukarıda da belirtildiği gibi Honor Magic V2 çok yeni bir telefon değil. Bu nedenle, özelliklerine bakmadan önce Avrupa fiyatını tartışmak daha uygun olacaktır. Uzun zamandır beklenen katlanabilir telefon 26 Ocak’tan itibaren Mor ve Siyah renklerde 1.699,99 £ / 1.999 € fiyatla satışa sunulacak.

Karşılaştıracak olursak, Honor Magic V2’nin 256 GB’lık versiyonu Çin’de 8.999 Yuan, yani yaklaşık 1.250 $ olarak fiyatlandırılmıştı. Buradan yola çıkarak cihazın Avrupa’da daha pahalı olduğunu söylemek mümkün. Ancak lojistik ve diğer masraflar nedeniyle Çin’de akıllı telefon fiyatları genellikle daha düşük olduğu için bu durum şaşırtıcı değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz