Honda 2022 Civic Severleri Heyecanlandıran Gelişme

0

Araba severlerin merakla beklediği Honda 2022 Civic modellerinin fiyat listesi, lansmanı öncesi sızdırıldı. Ülkemizde oldukça sevilen 2022 Honda Civic modelinin özelliklerini ve şimdilik sızdırılan fiyatını sizler için araştırdık.

Honda tarafından on birinci nesil olan 2022 Civic modelinin geçtiğimiz günlerde özellikleri ve belirlenen tasarımları ile birlikte tanıtmıştı. Özellikler ve tasarım gelmeden birçok kullanıcıyı adıyla heyecana iten Honda, önümüzdeki günlerde yapacağı lansman ile araç üretimlerini önümüzdeki sezon için başlaması bekleniyordu.

Şirketin kendi resmi açıklamasını yapmadan önce fiyatların sosyal medya da ve basın tarafında duyurulması, kullanıcılara şirket tarafından yöneltilen bir strateji midir diye düşündürse de fiyat sızdırılmasının tamamen şirketten bağımsız bir şekilde yapıldığı açıklandı.

2022-honda-civic-severleri-heyecanlandıran-gelisme
2022-honda-civic-severleri-heyecanlandıran-gelisme

Sızdırılan Fiyat Listesi

Honda Civic 2022 modelleri ile birlikte 21.700 dolarlık başlangıç fiyatı kullanıcıları bekliyor. Aracın sport üst paketi ise 23.100 dolar seviyesinde sizlerle birlikte buluşuyor. Aracın bir tık üst modeli ise 24.700 dolarlık fiyat paketiyle sizlere sunuluyor. Aracın Touring seviyesinde yer aldığı segment ise 28.300 dolar seviyesinde listelendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sonunda: Twitter ülkemize temsilci atadı!

Sızan bilgilerin devamında ise araçların bu fiyatlardan 16 Haziran itibariyle satışa sunulacağı, kullanıcıların yapacakları başvurular ile birlikte satın alabileceği konuşuluyor.

Listelenen fiyatlar sadece Avrupa bölgesi içerisinde belli başlı ülkeler için geçerli olurken Türkiye fiyatlarında üst düzey veriler girdiği için net rakamlar lansmandan sonra açıklanacağı tahmin edilmektedir. Aracın ise satışa sunulup sunulmayacağını önümüzdeki günlerde görmüş olacağız.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz