Harman Kardon 70. kuruluş yıldönümü için yeni Bluetooth hoparlörlerini tanıttı

0
Harman Kardon 70. kuruluş yıldönümü için yeni Bluetooth hoparlörlerini tanıttı
Harman Kardon 70. kuruluş yıldönümü için yeni Bluetooth hoparlörlerini tanıttı

Harman Kardon, varlığının 70. yılı anısına üç yeni Bluetooth hoparlörünü duyurdu. Dr. Sidney Harriman ve Bernard Kardon tarafından kurulan şirket, geçtiğimiz yetmiş yıl içinde kayda değer bir gelişme gösterdi. Üç yeni ürün Aurora Studio 4 Bluetooth hoparlör, Go+Play 3 hoparlör ve Harman Luna taşınabilir Bluetooth hoparlör.

Harman Kardon Aurora Studio 4 Bluetooth Hoparlör

Aurora Studio serisi, endüstriyel tasarımın çarpıcı bir parçası ve kapsamlı bir şekilde belirlenmiş bir hoparlördür. Aurora Studio 4 geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir ve Harman Kardon’un bu özelliklere sahip ilk ürünüdür. Hoparlör, 6 sürücülü bir diziyle birleşen aşağı doğru ateşlenen 132 mm’lik bir bas sürücüye sahiptir. Bu sayede Harman Kardon’un iddiasına göre ferah ve hassas bir ses elde ediliyor. Müzikle senkronize olarak renkli bir ışık ekranı oluşturan tabanda 324 adede kadar ayrı kristali görüntüleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xiaomi Redmi 10 yılda 1 milyar satışa ulaştı

Harman Kardon Go+Play 3 Hoparlör

Go+Play 3, standart tasarıma sahip bir Bluetooth hoparlördür ve yarı dairesel bir siluete sahiptir. Alüminyum ve tekstil malzemelerden üretilmiştir ve temperli cam üst paneli dokunmatik kontrollere sahiptir. Go+Play 3 üç yönlü stereo sürücülere sahiptir. Buna açıkta duran, aşağıya doğru ateşlenen bir bas sürücüsü de dahildir. Pil ömrü 8 saate kadar ve bu oldukça yetersiz. Go+Play, her zaman optimum performans için kendisini çevresine göre otomatik olarak kalibre edebilir. Go+Play 3’ün ses görünümü iki ünite eşleştirilerek genişletilebilir.

Harman Kardon 70. kuruluş yıldönümü için Bluetooth hoparlörlerini tanıttı
Harman Kardon 70. kuruluş yıldönümü için Bluetooth hoparlörlerini tanıttı

Harman Kardon Luna Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Harman Luna taşınabilir Bluetooth hoparlör, Go+Play ve Aurora Studio 4’e göre daha kompakt bir tasarıma sahiptir. Ancak kompakt tasarımı, piyasadaki en iyi Bluetooth hoparlörler arasında yer alması nedeniyle gücünü gizliyor. 12 saatlik pil ömrü ve IP67 suya ve toza dayanıklılık derecesi sunuyor. Gerçek stereo ses sağlamak için hoparlörün iki birimi eşleştirilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy M31s'in teknik özellikleri sızdırıldı!

Fiyatlandırma ve Bulunabilirlik

Harman Kardon Aurora Studio orta sınıf bir ses ürünü olarak öngörülüyor ve fiyatı 360 dolar civarında olabilir. Go+Play 3 hoparlörün 380 dolar civarında satılması beklenirken Harman Luna’nın 195 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Üç yeni Harman Kardon ürünü 15 Eylül’de satışa sunulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz