Günün Galatasaray Spor. Haberleri.

0
Başakşehir; Konyaspor’u devirdi
Başakşehir; Konyaspor’u devirdi

Galatasaray futbol takımında teknik direktör arayışları hız kazandı. Başkan seçimlerinin sonuçlanması ve Dursun Özbek’in ikinci defa başkan olmasından sonra özellikle futbol takımının ayağa kaldırılması için çalışmalara başlandı. Teknik direktör arayışında olan sarı kırmızılı ekibin adayları arasında Fatih Terim’in de olduğu Akşam gazetesinde yer aldı.

Önce Teknik Direktör Sonra Transfer

Futbol açısından oldukça sıkıntılı bir sezon geçiren Galatasaray kulübünde Domenec Torrent ile yolların kesin olarak ayrılması planlanıyor. İspanyol teknik adamla istenilen verimin alınamadığı ve sezonun çok kötü bir şekilde bittiği aşikardır.

Başkan Dursun Özbek’in Torrent ile anlaşarak ayrılması yönünde ikna çalışmalarına hız vereceği de eklendi. Torrent’in yerine getirilmesi planlanan isimler arasında Galatasaray için önemli bir ismin olduğu dikkat çekti. Fatih Terim’in teknik direktör olarak takıma gelmesi gibi bir konunun gündemde olduğu da ifade edildi. Teknik direktörden sonra futbolcu transferine hız kazandırılması bekleniyor.

Futbol takımının başına gelmesi için düşünülen isimler arasında İgor Tudor’un da olduğu Akşam gazetesinin haberinde yer aldı. 44 yaşında bulunan teknik adamın ise olası bir teklife sıcak baktığı yönünde duyumlar bulunuyor. Dursun Özbek ile daha önceden de çalışan teknik adamın Türkiye’de tatilde olduğu ve İstanbul’a da işlerini halletmek için geldiği ifade edildi. Galatasaray Spor Kulübünde Başkan seçiminden sonra ivme kazanan teknik direktör arayışının ay sonuna kadar netlik kazanması bekleniyor. 

Galatasaray’da Öncelik Teknik Direktörde

Son yapılan seçimle ikinci kez Galatasaray Spor Kulübü Başkanı seçilen Dursun Özbek’in öncellikle futbol takımı için atağa geçeceği ifade edildi. Megapari Kötü bir sezon geçiren sarı kırmızılı ekipte Domenec Torrent ile yola devam edilmeyeceği daha önceden de açıklanmıştı. Yeni teknik direktör seçimi için topun Dursun Özbek’te olduğu da belirtildi.

Adaylar Belli Karar Başkanın

Türk ve yabancı teknik direktör adaylarının adlarının geçtiği Galatasaray için özellikle Alman teknik adam Marco Rose bir adım öne çıkıyor. 45 yaşında bulunan teknik direktörün Galatasaray sportif direktörü Cenk Ergün ile görüştüğü ve anlaşmanın sağlanacağı yönünde güçlü duyumlar söz konusudur. Diğer teknik direktör adayları arasında Okan Buruk, İgor Tudor, Marcelo Gallardo ve De Zerbi’nin yer aldığı ifade edildi. Başkan Dursun Özbek’in kurmayları ile görüştüğü ve seçim için başkanın görüşünün beklendiği de eklendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Shallwego Mayıs Ayında Faaliyete Geçiyor

Alman Teknik Direktör Geliyor

Cenk Ergün ve Alman çalıştırıcı Marco Rose’nin prensipte anlaşma sağladığı ve sadece imza detaylarının kaldığı gibi haberlerin çıktığı görüldü. Okan Buruk adının çok geçtiği sarı kırmızılı ekibin sağ gösterip sol vurması gibi bir durumun yaşanması da olasıdır. Alman teknik direktör şayet takımın başına getirilirse yardımcısı olarak da önemli eski futbolculardan Lucas Podolski’nin gelmesi bekleniyor.

Galatasaray transfer gündemi | Galatasaray'da transfer harekatı başladı! Alexis Beka Beka, Cyle Larin, Onur Bulut... - Aspor

Teknik direktör arayışında olan Galatasaray futbol takımında Domenec Torrent ile de masaya oturulacağı açıklandı. Spor kulübünden kendisi ve yardımcılarının 2,5 milyon Euro kadar alacağı da olan Torrent ile Başkan Dursun Özbek’in orta yolda karara varması bekleniyor.

Galatasaray’da Mutlu Son Yaşandı İlk Transfer Tamamlandı

Sarı kırmızılı ekipte nihayet mutlu sona gelindi. Yaşanan son dakika transfer haberlerinde Galatasaray yeni sezonun ilk transferini tamamladı. Cimbombom da keyifler bir hayli yerinde. Yeni sezon için transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray da ilk transfer tamamlandı. Cimbombom ilk ve yeni transferini bitirdiğini açıkladı. Yaşanan bu mutlu son ise gündemde bomba etkisine neden oldu. Sarı kırmızılı takım yılın ilk transferini gerçekleştirmiş oldu. 2022 -2023 dönemi için hazırlıklar başladı.

Son Dakika Galatasaray Transferlere Hızlı Başladı İlk İmza Atıldı

Galatasaray transferlerinde mutlu sona gelindi. Yeni sezonun ilk transferi için imzalar atıldı. Bir taraftan Başkanlık seçimleri heyecanı tamamlanırken bir taraftan da yeni transfer haberleri gelmeye devam ediyor. Dursun Özbek takımda başkan seçilirken kulüpte bir başka ve farklı heyecanlar yaşanıyor. Transferde düğmeye basan takım ilk transferini de tamamladı

Dursun Özbek Bir İlke İmzasını Atmış Oldu Bu Transfer Çok Konuşulacak

Dursun Özbek resmi olarak Başkanlık çalışmalarına geçirildi. Bununla birlikte ise hemen transfer işlemlerine başlayan Özbek Galatasaray da önceden yıldız olan bir futbolcu ile transferde anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Yaşanan bu gelişme ise Başkan geldiğini hissettirdi yorumlarına neden oldu. Ancak söz konusu isim ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı. Ancak Galatasaray’ın bu transferi ile gündemde ki yerini almaya devam edeceği belirtiliyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Büyük İstanbul depremi olursa ne kadar para kaybedeceğiz?

Galatasaray Futbol Takımında Yol Haritası Çiziliyor

Galatasaray Spor Kulübü hafta sonu yeni başkanına kavuştu. İkinci defa Galatasaray Başkanı seçilen Dursun Özbek yeni sezon için futbol takımı için yol haritasının şimdiden çizilmesini istiyor. Öncellikle yeni bir teknik direktörle anlaşması beklenen spor kulübünün daha sonrasında ise futbolcu transferi yapacağı ifade edildi.

 

SON DAKİKA || Galatasaray bir transferi daha bitirdi! İmza an meselesi bonservisi 3,5 milyon euro... - Galatasaray - Spor Haberleri

Teknik Direktör İçin 3 Aday

Geçen sene Galatasaray Başkanı seçilen Burak Elmas’ın ibra edilmemesinden dolayı kulüpte yeniden seçi kararı alınmıştı. Sonrasında gelişen olaylardan  sonra son olarak 11 Haziran’da seçim yapıldı. İkinci kez Galatasaray Spor Kulübü Başkanı seçilen Dursun Özbek kısa sürede futbol takımı ile ilgili görüşmelere başladı. Öncellikle Domenec Torrent ile yolların ayrılacağı ve teknik direktör için 3 adayın olduğu ifade edildi. Öncellikle son olarak Medipol Başakşehir takımını çalıştıran Okan Buruk ile masaya oturulacağı ifade edildi. Deneyimli teknik  direktör ile anlaşma sağlanmazsa iki adayın daha olduğu ifade edildi.

Okan Buruk ile anlaşma sağlanmadığı takdirde Ukrayna futbol takımlarından Shakhtar Donetsk’i çalıştıran Roberto De Zerbi’nin teknik direktör adayları arasında ismi bulunuyor. Süper Lig’de çok zor bir sezon geçiren sarı kırmızılı ekipte işler baştan sıkı tutulmak isteniyor. Teknik direktör adayları arasındaki üçüncü kişinin ise Marcelo Gallardo olduğu ifade edildi. Arjantin liginde başarılı işler yapan Gallardo’nun da teknik direktörlük için düşünülen isimler arasında olduğu belirtildi. Teknik direktörden sonra ise futbolcu transferine ağırlık verileceği de eklendi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz