Google Pixel Katlanabilir Ekran Özellikleri 2023 Lansmanından Önce Sızdırıldı

0
Google Pixel Katlanabilir Ekran Özellikleri 2023 Lansmanından Önce Sızdırıldı
Google Pixel Katlanabilir Ekran Özellikleri 2023 Lansmanından Önce Sızdırıldı

Google Pixel, gelecek yıl katlanabilir bölgeye geçecek ve bu cihazın detayları yavaş yavaş kamuoyuna sızmaya başladı. 91Mobiles tarafından hazırlanan bir rapora göre, Pixel Fold Samsung tarafından üretilecek çift ekrana sahip olacak ve bu Güney Koreli devin bu segmentteki yerini görmek hiç de şaşırtıcı değil. Pixel Fold’daki ekranla ilgili bazı ayrıntılar ortaya çıktı, bu da Pixel Fold’daki iç ekranın 120Hz yenileme hızı ekranını destekleyeceğini gösteriyor.

Rapor ayrıca Pixel Fold’daki iç ekranın çoğu zaman ortalama 800 nit ile 1200 nit en yüksek parlaklık sunacağına işaret ediyor. Ekranın diyagonal ölçüsünün, 1840×2208 piksel çözünürlüğü destekleyen 7.58 inç olduğu söyleniyor. Katlanabilir arenadaki son trendlere göre, bu özellik, özellikle 2023’te çıkacaksa, ideal olarak Pixel Fold’un sunduğu standart olmalıdır. Google’ın zaten yıllardır bir Android tableti var ve katlanabilir bir tableti var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Nissan Qashqai 2021 fiyat listesi duyuruldu!
Google Pixel Katlanabilir Ekran Özellikleri
Google Pixel Katlanabilir Ekran Özellikleri

Samsung, pazardaki dördüncü nesil Fold ve Flip cihazlarıyla bu segmentte açık ara liderliğe sahip. Microsoft, Surface Duo ile farklı bir yöne giderken Apple hala katlanabilir alan üzerinde çalışıyor. Tüm bunlar, Google’ı katlanabilir arenayı keşfetmek ve bu konuda diğer markaların önüne geçmek için en iyi zamana bırakıyor.

İlginç bir şekilde, şirket 2021’de lansman planlarını durdurmak zorunda kaldığı için Pixel Fold aslında Google’ın ikinci nesil bir cihazı olabilir. Ekran özellikleri çok cazip gelmese de kameraların bir kez daha meşaleyi taşıması bekleniyor. bu Pixel cihazı için. Birincil sensör, ultra geniş sensör ve telefoto sensör taşıyan üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacağı bildiriliyor. Samsung ve Apple’ın aksine, Google’ın katlanabilir Pixel modeli için fiyat cephesinde daha iyi bir okuma yapmasını bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz