Apple Yakında Akıllı Ekrana Dönüşen iPad’ler Yapacak

0
Apple Yakında Akıllı Ekrana Dönüşen iPad'ler Yapacak
Apple Yakında Akıllı Ekrana Dönüşen iPad'ler Yapacak

Apple’ın yeni iPad Pro’ları herhangi bir zamanda piyasaya sürmesi bekleniyor ve ürünlerin önümüzdeki günlerde resmi olarak piyasaya çıkacağına dair raporlar var. Ancak bir iPad haberi daha dikkatimizi çekti ve Apple bu sefer tek ürünle iki segmenti hedeflemek istiyor. Apple’ın akıllı ev ekosistemi, iPad’leri akıllı ekranlara dönüştürecek bu yeni cihazdan büyük olasılıkla faydalanacak. Bu, temelde kendisine bağlı bir ekrana sahip akıllı bir hoparlör olan Google Nest Hub Max cihazına benzer olacaktır.

Raporlara göre, iPad yuvası 2023’te duyurulacak ve Apple’ın akıllı ürün yelpazesiyle nasıl gelişmek istediğini gösterecek. Bu yuvaya sahip olmak, iPad’lere olan talebi daha da artırabilir ve Apple’ın sürekli şişkin kedisine ek olarak başka bir ürün satmasına izin verebilir. Akıllı cihazlar geleceğin büyük bir parçası olacak ve Apple bu alandaki potansiyelini henüz tam olarak kullanmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Aşırı ucuz: Realme Narzo 20 ve Narzo 20 Pro tanıtıldı!
Apple Akıllı Ekrana Dönüşen iPad'ler Yapacak
Apple Akıllı Ekrana Dönüşen iPad’ler Yapacak

Şirketin HomeKit’i, ekosisteme daha fazla ürün entegre edebilen geliştiriciler için mevcuttur, ancak daha yüksek oran hala gecikmektedir. Bu bağlantı istasyonunu getirmek işe yarayabilir ve Apple’a planlarında başarılı olamayan HomePod’dan sonra pazarda yetkin bir akıllı ürün verebilir. Bunu söyledikten sonra, Apple’ın iPad-cum-dock cihazında işlevsel hale gelmesi için Siri’nin çok daha yetenekli olmasına ihtiyacı var.

Evet, iPad’e sahip olmak başlı başına bir avantaj, ancak dock’un cihazı şarj etmekten ve bir stand olarak kullanılmasından daha fazlasını yapması gerekiyor. Apple, iPhone veya iPad’inizden Apple Music’i sorunsuz ve umarız eller serbest bir ilişki haline getirmek için bağlantı istasyonunu bir hoparlörle donatmalıdır. Fiyatlandırmaya gelince, rapor bize herhangi bir rakam vermiyor, ancak Apple’ın fiyatlandırma trendlerine göre, platformun piyasaya sürüldüğünde yaklaşık 150 $ veya hatta 199 $ fiyat etiketine sahip olmasını bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz