Google Pixel 7a’nın sızdırılan görselleri yeni mavi rengi gösteriyor ve çarpıcı görünüyor

0
Google Pixel 7a'nın sızdırılan görselleri yeni mavi rengi gösteriyor ve çarpıcı görünüyor
Google Pixel 7a'nın sızdırılan görselleri yeni mavi rengi gösteriyor ve çarpıcı görünüyor

Sızdırılan tüm bilgi ve görsellere inanılacak olursa, Google Pixel 7a hakkında bilinecek pek bir şey kalmadı. Bu, 2023 için piyasadaki en uygun fiyatlı akıllı telefonlardan biri olabilir. Ancak şimdiye kadar gördüklerimize göre, burada ve orada küçük dahili donanım iyileştirmeleri ile önceki yılla hemen hemen aynı tasarıma sahip olacağız. Şimdi, nihayet bulmacanın son bir parçasını daha elde ediyoruz; yeni sızdırılan görseller bize bu yıl için renk seçeneklerini sunuyor. Siyah ve beyaz Pixel 6a ile gelenlere oldukça benzer görünürken, görünüşe göre çarpıcı bir açık mavi renk de alacağız ve bu kesinlikle grubun en popüler modeli haline gelebilir gibi görünüyor.

Google Pixel 7a Özellikleri

Sızdırılan görseller MySmartPrice tarafından, daha çok çevrimiçi alter egosu OnLeaks ile tanınan Steve Hemmerstoffer ile işbirliği içinde yayınlandı. İkili geçmişte de işbirliği yapmış ve OnLeaks son birkaç sürüm için oldukça isabetli olan değerli renderlarına erişim sunmuştu. Görüntülerden de görebileceğiniz gibi, üç renk seçeneğiyle gelen Pixel 7a çok iyi görünüyor. Her üç renk de harika görünmekle birlikte, daha önce de belirtildiği gibi, asıl göze çarpan açık mavi renk. Elbette, bu görüntüler sadece yaklaşık değerlerdir, bu nedenle her şeyin biraz farklı olma ihtimali vardır veya bilgiler doğru değilse, çok uzaktır. Ancak daha önce de belirtildiği gibi, OnLeaks nispeten iyi bir sicile sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   SpaceX Starship fırlatmasının uzaya ulaştıktan dakikalar sonra başarısız olduğu düşünülüyor

Pixel 7a’nın teknik özelliklerine gelince, telefonun Google’ın Tensor G2 işlemcisinin yanı sıra 90Hz ekranla geleceği söyleniyor. Ayrıca, yapı malzemeleri söz konusu olduğunda bir yükseltme alma olasılığı da var, ancak bu biraz zorlama olabilir. Ayrıca, Sony IMX787 sensöründe bir artış olacağı söylentisi ile telefonun daha iyi fotoğraf ve video çekim yetenekleri kazanması bekleniyor. Ve son olarak, yaklaşan cihazın kablosuz şarj yeteneklerine sahip olma olasılığı da var. Şimdi, bunun orta sınıf bir akıllı telefon olduğunu unutmamalıyız, ancak aynı zamanda sık sık indirimli fiyatı sayesinde almak için en iyi seçeneklerden biri oldu. Umarız, Google I/O 2023’te gelebileceğini gösteren birçok raporla birlikte yakında resmi bir açıklama alırız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz