Google Fotoğraflar’ın yeni gelişmiş video düzenleyicisi yayına başlıyor

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Google, geçen ay Google fotoğraf yeni bir video düzenleyici eklemek için çalıştığını duyurdu. O zamanlar şirket, neredeyse tüm özelliklerini detaylandırmıştı ve kullanıcıların uygulama içinde videolarını düzenlemelerine yardımcı olmak için 30’dan fazla gelişmiş kontrol sunacağını açıkladı. Google o zamanlar yeni video düzenleyici için kesin bir yayın programı paylaşmamış olsa da, şimdi bazı kullanıcılar için gösterilmeye başladı.

Gelişmiş Video Düzenleyicisi Yayında

Yeni video düzenleyiciyi kullanmak için tek yapmanız gereken Düzenle düğmesine dokunmaktır. Güncellemeyi zaten aldıysanız, bu yeni düzenleme kullanıcı arayüzünü getirmelidir. Yeni düzenleme kullanıcı arayüzü, videonuzu kırpmanıza, ayarlamanıza ve filtreler eklemenize yardımcı olacak birkaç sekme içerir. Bir İşaretleme aracı içeren “Daha Fazla” etiketli ek bir sekmesi vardır.

Google fotoğraf
Google fotoğraf

Kırp sekmesi, videoyu kırpmanıza yardımcı olacak çeşitli en boy oranı ön ayarları ve özel bir kırpma için “Ücretsiz” seçeneği içerir. Ayrıca, tüm değişiklikleri geri almak için bir Sıfırla düğmesinin yanı sıra videoyu döndürmenize ve perspektifi değiştirmenize olanak tanıyan iki ek düğme içerir. Ayarla sekmesi, parlaklığı, kontrastı, beyaz noktayı, vurguları, gölgeleri, siyah noktayı, doygunluğu, sıcaklığı, tonu ve cilt tonunu değiştirmeye yönelik araçlar içerir. Son olarak, Filtreler sekmesi, videonuza harika bir etki sağlamak için uygulayabileceğiniz bir dizi önceden hazırlanmış filtre içerir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İzmir SEO Danışmanlığı ile Organik Büyüme

Daha önce de belirtildiği gibi, Google Foto’nun yeni video düzenleyicisi şu anda yalnızca bazı kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Uygulamanın en son sürümünde bile hiçbir cihazımızda mevcut değildi. Bu, bizi Google’ın bunu bir sunucu tarafı güncellemesiyle kullanıma sunabileceğine inanmaya yönlendiriyor. Cihazınızda tam olarak ne zaman görüneceğini onaylayamasak da, önümüzdeki günlerde daha geniş bir sunum görmeyi umuyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz