Fucicort Krem Ne İşe Yarıyor? Nasıl Kullanırız?

0
fucicort krem ne işe yarar
fucicort krem

Bu yazıda sizlere fucicort krem prospektüs hakkında tüm bilgileri sizlere aktaracağız. Peki fucicort krem ne işe yarar ne için kullanılır? Tüm detayları aktarıyoruz.

Fucicort Krem Ne İşe Yarar?

Fucicort krem, kaşıntı, kızarıklık, kuruluk, kabuklanma, ölçeklenme, çeşitli cilt koşullarının iltihaplanması ve rahatsızlığı, Cilt enfeksiyonları, enfekte kesikler ve sıyrıklar, enfekte dermatit ve lekeler, deri enfeksiyonları, bakteriyel cilt enfeksiyonları, Impetigo gibi hastalıkların tedavisinde ve diğer durumlarda endikedir. Fucicort Krem, bu ilaç kılavuzunda listelenmemiş amaçlar için de kullanılabilir.

Fucicort Krem Fiyat

Fucicort 30 gr krem fiyatı 48,45 TL satılmaktadır.

Fucicort Krem Nedir

Fucicort krem, etken maddeler olarak Betametason ve Fusidik Asit içerir.
Fucicort krem iltihabı azaltarak çalışır; bakteri üremesi için gerekli proteinlerin üretimini bloke eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Turbobit Link Generator

Fucicort Krem

Fucicort Krem Ne İçin Kullanılır

Fucicort krem ne için kullanılır? Bakteriyel enfeksiyonu olan veya bir bakteriyel enfeksiyonu meydana gelme ihtimali olan kafa derisi ve ciltler için orta ila şiddetli inflamatuar dermatozunu tedavi edebilmek için kullanılan bir cilt kremidir. Bu durumlar arasında egzama, dermatit, hafif sedef hastalığı, liken planus (iltihaplı bir cilt durumu), diskoid lupus eritematozus ve seboreik dermatit (genellikle kafa derisi ve derilerde yağlı bölgelerini etkileyen pullu bir döküntüdür). Fucicort krem kızarıklık, kuruluk, kaşıntı, kabuklanma ve rahatsızlık gibi sorunlarıngiderilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca fucicort krem yüze sürülür mü diye soranlara evet bu krem yüze sürülür.

Fucicort Krem Kullananlar

Cildin etkilenen bölgesine ince bir tabaka Fucicort Kremi günde iki kez cilde nazikçe sürterek uygulamalısınız. İlacı uyguladıktan sonra daima ellerinizi yıkamalı ve gözünüze, burnunuza veya ağzınıza bulaşmadığından emin olmalısınız. Fucicort Krem kısa süreli kullanım içindir ve 2 haftadan fazla kullanılmamalıdır. Fucicort Krem’i doktorunuzun önerdiği süre kadar kullanmanız ve durumunuza göre sorun yaratabileceğinden uzun süreli sürekli kullanımından kaçınılmalı ve Fucicort Krem doktorunuz tarafından belirtilmedikçe kapatıcı bir pansuman altında kullanılmamalıdır. Fucicort krem sivilce için kullanılır mı diye soranlara cevap olarak evet kullanılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Hiperemezis Gravidarum Nedir?

Fucicort Krem Fiyat 2020 -2021

Fucicort 30 gr krem fiyatı geçtiğimiz yıl 40,40 TL satışa sunulmaktaydı. Şuanda ise 48,45 TL satılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz