Fiat 500 “Hey Google” sürümü yerleşik Google Asistan ile piyasaya sürüldü

0

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Android Auto desteği, yeni araba modelleri arasında giderek daha popüler hale geldi ve Google’ın Android Automotive OS biçimindeki daha derin işletim sistemi entegrasyonu da daha fazla araca girmeye başlıyor. Bugün şirket, akıllı otomotiv girişimleri için yeni bir ortak açıklıyor. İtalyan otomobil üreticisi Fiat, şevkli küçük arabayı her zamankinden daha akıllı hale getiren yepyeni Fiat 500 Hey Google ailesini duyurdu.

Fiat 500 Hey Google Modeli

Google’a göre, Fiat’ın Mopar Connect hizmetini ve Google Asistan’ı entegre eden My Fiat Action ile sahipler, etrafta dolaşmadıklarında yeni özelliklere erişebilecekler. Her Fiat 500 Hey Google modeli, aracınıza sesli komutlarla erişmek için kullanılabilecek bir Hoş Geldiniz Kitinin parçası olarak ücretsiz bir Google Nest Hub da içerir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Libra Nedir

Örneğin, Google Asistan’a evden çıkmadan hemen önce arabada ne kadar yakıt kaldığını sorabilir, böylece seyahatinizi önceden planlayabilirsiniz. Aceleniz varken arabayı kilitlemediğinizden mi endişeleniyorsunuz? Google’a sormanız yeterli. Yeni Fiat 500 ile ilgili herhangi bir soruyu sormak için, kullanıcılar “Hey Google, Fiat’ıma sorun…” ve ardından talepte bulunan sıcak kelimeyi kullanacaklar.

Hey Google
Hey Google

Bunun da ötesinde, yeni arabalar standart Android Auto ve Apple CarPlay desteğiyle gelecek ve daha sezgisel in-dash akıllı özelliklere aşina olanlar için.

Fiat 500’ün yeni Hey Google sürümü, yakın zamanda piyasaya sürülen Connect donanımıyla birlikte sunulacak. Dışarıda Hey Google arması ve süslemelerinin yanı sıra koltuklarda özel dikişlere sahip seçkin bir görünümle satışa sunulacak. Fiat 500 Ailesi Hey Google serisi, İtalya, İngiltere, Fransa, İspanya, Almanya, Avusturya, İsviçre, Belçika, Hollanda ve Polonya dahil olmak üzere Avrupa ülkelerinde piyasaya sürülecek olan Fiat 500, 500X ve 500L’yi içerir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz