Faruk Fatih özer yakalandı iddiası ortaya atıldı!

0
39

2 milyar dolarlık büyük vurgunun kilit ismi olan Faruk Fatih Özer, uzun bir süredir emniyet güçleri tarafından aranıyor. Her yerde Arnavutluk ülkesinde kaçtığı iddiaları dolaşırken yapılan operasyonlarda Arnavutluk içinde 2 kişi gözaltına alınmıştı. Fakat Faruk Fatih Özer, maalesef ki bulunamadı. Fakat bugün çıkan iddialara göre şahıs yakalandı.

Faruk Fatih Özer yakalandı mı?

Faruk Fatih Özer yakalandı mı

Türkiye’deki ilk 10 kripto para borsası içerisinde yer alan Thodex, son zamanlarda oluşan yoğunluk nedeniyle alım-satım işlemlerini durdurmuş ve çeşitli bahaneler öne sürerek insanları oyalamıştı. Zaten her yerde gündem olduğu zaman, CEO’nun İstanbul Havalimanı üzerinden yurtdışına kaçtığı belirlendi.

CEO kaçarken suçlu olmadığı yönünde yaptığı açıklama da pek bir işe yaramadı. Interpol tarafından hakkında kırmızı bülten çıkarılan Faruk Fatih Özer’in, bir gazetede yayınlanan haberde Kosova’nın başkenti Priştine’de yakalandığı iddia ediliyor. Elbette ki ilerleyen günlerde bu iddia daha da netleşecek ve şahsın yakalanıp yakalanmadığını öğreneceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz