Facebook, oyun ortaklığı programını genişletiyor

1
10

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Facebook, Facebook Oyun Ortaklığı Programını Kanada, Brezilya, Yeni Zelanda ve daha fazlası dahil olmak üzere 15 ülkeye daha genişletiyor. Ortaklık programı, oyun yayıncılarının ek destekten yararlanmasına, erken erişim davetleri kazanmasına ve akışlarından para kazanmanın yolunu açmasına olanak tanıyacak.

Facebook Oyun Ortaklığı 15 Ülkeye Daha Geliyor

Facebook Oyun Ortağı’na başvurmaya uygun olmak için zaten bir Seviye Atlama programı üyesi olmanız gerekir. İkincisi, temel olarak Facebook Gaming’in bir parçası olmanızı ve değerli içeriği topluluğunuza düzenli olarak yayınlamanızı gerektirir.

En az 100 takipçiye sahip olmak, en az 30 gün boyunca aktif olmak ve daha fazlası dahil olmak üzere başka bazı Seviye Atlama gereksinimleri vardır. Tüm uygunluk gereksinimlerini karşılıyorsanız, Facebook içerik stüdyosunda ortak olmak için başvurabileceğiniz bir başvuru modülü görmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Twitter Nijerya'da Yasaklandı

Facebook ortaklık uygulamasını şu ülkelerde test ediyor: Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Avustralya, Filipinler, İngiltere, Brezilya, Peru, Ürdün, Fas, Mısır, Lübnan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Kanada, Tayland, Vietnam, Malezya, Hindistan ve Yeni Zelanda. Facebook, Facebook Oyun Ortaklığının zaman içinde mevcut olduğu ülkelerin listesini daha da genişletmeyi vaat ediyor.

Facebook oyun ortaklığı
Facebook oyun ortaklığı

Facebook Oyun Ortaklığının Faydaları

Bir Facebook Oyun Ortağı olduğunuzda, sayfanızı daha da büyütmenize yardımcı olacak özel yeni yayın özelliklerine ve araçlarına erişim elde edeceksiniz. Ayrıca, oyun ortakları ve mühendislik ekipleriyle etkileşim kurabileceğiniz özel bir Facebook grubu olan Facebook Oyun Destek ekibine ve daha fazlasına doğrudan bir destek hattı alacaksınız.

Para kazanma için Facebook, iş ortaklarının Star, Face Subscriptions ve Live yayın içi reklamlara başvurmasına izin verir. Bu araçlar ve kaynaklarla Facebook, canlı yayını bir kariyere dönüştürebileceğinizi ve topluluğunuzu daha da büyütebileceğinizi umuyor.

1 YORUM

  1. Geç bile kalınmış bir durum facebook un bu zamana kadar çoktan geliştirmesi gerekiyordu. Yinede hiç geliştirmemesinden iyi olarak görüyorum. güzel bir haber oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz