Eve Sipariş Getiren Uygulamalar

3
39
Eve Sipariş Getiren Uygulamalar
Eve Sipariş Getiren Uygulamalar

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, eve sipariş getiren uygulamalar sayesinde son 1 seneye yakın zamanda, evden çıkmadan kolayca yemek siparişi yapıyor olabiliyoruz. Bildiğiniz gibi Covid-19, maalesef hayatımızda bir bomba etkisi yaratmıştır.

Hala bazı yasakların çevresinde hayatımızı sürdürmekteyiz. Bunu üstesinden gelmek için bir dönem evde tamamen kapalı kaldık. Bu zamanlarda da bazı uygulamalara büyük çoğunlukta ihtiyaç duyduk.

Bu uygulamalardan en sık kullandığımız uygulamalar ise, eve sipariş getiren uygulamalar oldu. 2020’nin mart ayında ülkemizde meydana gelen Covid-19 yüzünden, dışarıya bile çıkamadığımız çok zaman oldu.

Bu zamanlarda en etkili yöntemlerden birisi ise, eve sipariş getiren uygulamaları indirip kullanmak olacaktır. Hepimiz böyle yaptık ve o uygulamalara sarıldık. Sizlere süreç hala devam ederken bu uygulamaları anlatacağız.

Eve Sipariş Getiren Uygulamalar
Eve Sipariş Getiren Uygulamalar

Eve Sipariş Getiren Uygulamalar Listesi

Bu uygulamaları en iOS hem de Android marketinizden kolayca indirecek, üye olacak ve siparişinizi anında isteyerek evinize ulaşmasını sağlayabileceksiniz. Bu uygulamalar arasında hem yemek siparişi vereceğiniz hem de market siparişi vereceğiniz uygulamalar olacaktır.

  1. İstegelsin: İstanbul’dan başlayan macera, Ankara ve Kocaeli ile devam etmiştir. 400 binin üzerinde aktif olan kullanıcıya sahip olan bu uygulamada, bazı indirimlerde söz konusu olacaktır. Dilediğiniz ürünü buradan sipariş edebilirsiniz.
  2. GetiryemekNeredeyse müdavimi ile yarışacak bir uygulamadan söz ediyoruz. Günden güne tanınırlığı ve arta popülerliği sayesinde, istediğiniz çoğu restorana da buradan ulaşım sağlayabileceksiniz.
  3. Yemek Sepeti & Banabi: Bildiğiniz üzere Yemek Sepeti bu işin öncülerinden birisi olarak karşımıza çıkar. Gerek en popüler gerek ise de en uygun menüleri ilk andan itibaren müşterilerine sunar. Son zamanlarda ise Banabi market uygulaması sayesinde, market ihtiyaçlarınızı anında evinize getirecektir.
  4. Getir: Ayrıca yemek uygulaması da bulunan Getir’in bu uygulaması, sadece market ihtiyaçlarınız için destek veriyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’nde hizmet veren Getir Uygulaması, neredeyse 1000’den fazla uygulaması müşterilerinin kapısına getirmektedir.
  5. Fiyuu: Şu anda sadece Adana ve İstanbul’da hizmet veren Fiyuu uygulaması, diğer uygulamalardan bir tık daha farklı olacaktır. Tabi ki öncelikli olarak kendi istediğiniz yemeği sipariş edebiliyorsunuz. Eğer kararsız kalmışsanız, bu tercihinize uygulamaya bırakıyorsunuz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xiaomi Mi Band 6 tanıtım tarihi duyuruldu!

3 YORUMLAR

  1. Fiyuu uygulamasını bayağıdır kullanmıyordum sayenizde yeniden hatırlamış oldum. Birde buradakilere ek olarak yeni çıkan fuudy ede bakabilirsiniz.

    • Yorumunuz için teşekkür ederiz Ertunç hocam. Yemek sepeti mesela sistemleri geçen haftalarda göçtü. Bunun bilgisini İnstagram hesabımızdan paylaşmıştık. Yine de farklı uygulamaları bilmekte yarar var. Eve Sipariş getiren uygulamalar bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz