Evde Vakit Geçirirken İzlenecek 4 Dizi

0
evde vakit

Merhaba değerli Teknobilimadamı takipçileri, bugünkü yazımızda sizlere son günlerde tüm dünya ile birlikte ülkemizi de sarmış olan koronadan dolayı evde kaldığımız günlerde yapacak başka bir aktiviteden bahsedeceğiz.

Türkiye’nin Teknoloji Rehberi Teknobilimadamı ailesi olarak geçtiğimiz günlerde yayınladığımız diğer rehberlerimiz gibi bu sefer de evde vakit geçirirken izleyebileceğiniz 4 diziden Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bahsettik.

Önereceğim içeriklerin hepsi kendi izlediğim ve konularıyla birlikte rahatlıkla sizlere aktarabileceğim içerikler. Yukarıda da bahsettiğim gibi geçtiğimiz günlerde evlerinizde virüsten korunmak için kaldığınız anlar için yayınladığımız rehberlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

[toc]

Karantina Varken Evde Kalırken Oynayabileceğiniz Oyunlar

Karantina Varken İzlenecek Filmler

Bu iki rehberimizden sonra karantinada evde yapacak aktivite arayan takipçilerimiz için yeniden bir arayışa girdik. Aşağıda önereceğim 4 diziyi çoğunluk olarak Netflix üzerinden, Netflix’te olmayanları da bir çok dizi ve filmi bünyesinde barındıran internet sitelerinden izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Empirizm Nedir ? Kısa ve Öz Anlatım

Evde Vakit Geçirirken İzlenecek 4 Dizi:

Brooklyn Nine Nine: Evde vakit geçirirken izlenecek 4 dizi listemizin ilk sırasında benim de bir hayli eğlenerek ve bölümden bölüme atlayarak izlediğim karakol polisiye dizisi Brooklyn Nine Nine var. Karakol polisiye dizisi olmasına rağmen günümüzde izlediğimiz karakol, suç, polisiye dizileriyle alakası yok.

Dizi her bir bölümü 20-22 dakika sürelerinde 7 sezonuyla şu anda yayın hayatına devam ediyor. Her bir sezon yaklaşık 20 bölümden oluşuyor. Sitcom dizi kategorisinde değerlendirebileceğimiz dizinin ilk 5 sezonuna Netflix üzerinden, kalan sezonlara da bahsettiğim dizi film siteleri üzerinden ulaşabilir ve izleyebilirsiniz.

Vikings: Listemizin ikinci sırasında aksiyon, tarih dizileri ve İskandinav mitolojisine ilgi duyanların bayılacağı bir dizi var. Vikings. Diziden hiç haberi olmayan olsa bile en azından başrolümüz kralımız Kral Ragnar’ı tanıyordur. Vikings tüm sezonlarıyla birlikte şu an da Netflix üzerinde izlenebilir durumda. Dizinin hali hazırda Netflix üzerinde 6 sezonu bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bilgisayar Ekranı Döndürme Nasıl Yapılır?

Dark: Listemize devam ediyoruz. Üçüncü sırada ilk ikiye göre daha farklı bir konseptte Alman dizisi var. Netflix Orijinal Yapımı olan Dark iki sezonuyla şu anda yayında. Konusu ve içeriğine dair ekstra bilgi veremeyeceğim.

Ancak Almanya’nın bir kasabasında zaman yolculukları içerse de fantastik olmayan bu diziyi kaçırmayın.

Punisher: Evde vakit geçirmelik dizi Listemizin dördüncü sırasında bir aksiyon patlaması yaşamaya hazır olun. Gerçek bir aksiyon dizisine hatta diziyi izlerken dayak atmaya, dayak yemeye hazır olun. Marvel’in dizisi olan Punisher şu anda iki sezonuyla yayında.

Eski bir deniz piyadesi olan başrolumuz Frank’in ailesini öldürenlere karşı verdiği mücadeleyi konu alan dizi tek oturuşta bitirilecek türden kaliteli bir yapım.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz