En İyi Ücretsiz Web Hosting Siteleri

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Aşağıda, herkesin kullanabileceği en iyi ücretsiz hosting planlarından bazıları hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız. Bunların hepsi ücretsiz planlar olduğundan, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayanı bulana kadar bir veya daha fazlasını kolayca deneyebilirsiniz.

000Webhost

2007’den beri ücretsiz web barındırma hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz hizmet, kullanıcılara aylık 100 GB bant genişliği, 1,5 GB disk alanı ve 5 e-posta hesabı sağlar. MySQL ve PHP, herhangi bir kısıtlama olmaksızın desteklenir. Haftalık yedeklemeler sağlanır ve çalışma süresi yüzde 99 olarak garanti edilir. Kullanıcılar, ihtiyaç duyulduğunda premium web barındırma paketlerinden birine güncelleme yapabilir.

FreeHosting

FreeHosting, her ay 250 GB veri ödeneği ile büyük miktarda bant genişliği sunar. Ayrıca kullanıcılara 10 GB sunucu alanı verilmektedir. Bu oldukça sağlıklı bir tahsisattır, başka herhangi bir web sunucusunda ayda en az birkaç dolara mal olur. Tek bir e-posta hesabı da mevcuttur. Alan adı olmayanlar için ücretsiz alt alan adları mevcuttur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Discord Nedir? Discorda Bot Nasıl Eklenir?

Hosting

ByetHost

ByetHost, bir milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapar ve Byet İnternet’in bir parçasıdır. Kullanıcılara aylık 50GB bant genişliği ve 1GB sunucu alanı verilecek. PHP / MySQL uyumluluğu da mevcuttur. Ek olarak, kullanıcılara 24/7 teknik desteğin yanı sıra Byethost bilgi tabanına ve topluluğuna erişim sağlanır.

FreeHostia

FreeHostia, Çikolata adlı ücretsiz bir barındırma planı sunar. Bu planla kullanıcılara aylık 6 GB bant genişliği, 250 MB disk alanı, 3 POP3 / IMAP e-postası ve MySQL ve PHP uyumluluğu sağlanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz