En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları (iOS ve Android)

0
35

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Ses değiştirici uygulamaları, eğlenmenin veya anonim kalmanın harika bir yoludur. Bu programlar ile çeşitli efektler uygulayabilir, sesinizin cinsiyetini ve yaşını değiştirebilirsiniz. Bu uygulamaların çoğu, aramalar sırasında ve mesajlaşma programlarını kullanırken sesi değiştirme özelliğini destekler. Bu liste en iyi ses değiştirme uygulamalarını içerir. Bunları kullanarak, sesinizi tanınmayacak şekilde değiştirebilirsiniz.

RoboVox

RoboVox, sesinizi gerçek zamanlı olarak ayarlayabilen iyi bir ses değiştiricidir. Kaydın nihai sonucu telefonunuzun hafızasına kaydedilebilir. Yardımcı program, arabirimin hoş bir uygulamasına sahiptir. Basit bir uygulamadır ve zorluk çıkarmaz. Uygulama, sesinizin tonunu değiştirmek için yerleşik bir araç seti içerir.

Özel bir konuşma işlevi vardır. Ayrıca her türden kadın ve erkek seslerinin yanı sıra ünlülerin sesleri de var. RoboVox uygulaması, konuşma kaydetmeye uygulanabilecek çok sayıda filtre ve efekte sahiptir. Kendi sesinizi başkalarıyla karşılaştırmanızı mümkün kılar. Kaydı herhangi bir uygun ses formatında kaydetmek yararlı bir özellik olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Honor Play 4e tasarımı sızdırıldı

Voice Changer

Voice Changer uygulaması, tonu gerçek zamanlı olarak değiştirmenize yardımcı olacaktır. Anlık mesajlaşma programlarında iletişim kurarken gizliliği koruyun. Uygulama, çeşitli ton ayarları içerir.

ses değiştirme
ses değiştirme

VoiceFX

VoiceFX uygulaması sayesinde, herhangi bir cümleyi veya tüm konuşmayı kaydedebilir ve farklı bir sese dönüştürebilirsiniz. Örneğin, bir film karakteri veya farklı cinsiyet ve yaştaki bir kişi tarafından telaffuz edilmiş gibi. Kaydedilen metin uygulama çalma listesine kaydedilir. Ayrıca e-posta yoluyla veya sosyal ağlar kullanılarak da gönderilebilir.

VoiceFX uygulaması çok sayıda farklı özellik ve işlev içerir. Sesinizi kaydedin ve tanınmayacak şekilde değiştirin. Veya gerçek zamanlı bir telefon görüşmesi sırasında bu uygulamayı kullanın. Bu uygulama ile eski bir kaydın etkisini yaratabilirsiniz. Örneğin, eski bir filmdeki gibi sesin ışık girişiminin göründüğü kısmını seçebilirsiniz. Hazır girişler düzenlenebilir veya iptal edilebilir. Sonucu beğenmediyseniz, tüm efektleri silebilir ve yeniden düzenlemeye başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz