En İyi Antivirüs Programları

0
En İyi Antivirüs Programları

Merhaba değerli Teknobilimadamı takipçileri, bugünkü yazımızda teknolojik açıdan güvenliğimizi ilgilendiren bir konudan bahsedeceğiz. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

[toc]

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”Antivirüs Programları Güvenilir mi?” answer-0=”Antivirüs programları virüslerden biziz korur ancak onların da ajanlık yaptığı sık sık haberlere konu olur.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”En İyi Antivirüs Programı Hangisidir?” answer-1=”En çok güncellenene güvenmeliyiz. Aynı zamanda bununla alakalı istatistikleri takip edeceğimiz İngilizce kaynaklar var.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”Kaspersky mi NOD32 mi?” answer-2=”İkisi de çok iyidir. İkisi de sürekli güncelleniyor” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

Teknolojik açıdan derken, kullandığımız bilgisayarlar ve akıllı cihazlardan konuşacağız. Konu teknolojik güvenlik olduğu zaman aklımıza ilk gelen terimler ”virüs” ve ”antivirüs” oluyor. Virüs için kısaca Türkçe olarak zararlı yazılım diyebiliriz.

Antivirüs için ise bu zararlı yazılım, program ve dosyalardan bizi koruyan programlar olarak bahsedebiliriz. Bunlar hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için sitemizde bulunan ”Antivirüs Programı Nedir” adlı yazımızı okuyarak konu hakkında daha derin bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi ise sizlere piyasada bulunan En iyi antivirüs programları nelerdir, bunları gösterip bazı öneriler yapacağım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Honor Play 4e tasarımı sızdırıldı

antivirüs

En İyi Antivirüs Programları

1. Kaspersky Anti-Virus

Kötü amaçlı yazılımlara karşı yıllardır tanıdığımız ve başarısı ile oldukça bilinen, kullanıcılarını güvende tutma noktasında oldukça güçlü bir performans sergileyen Kaspersky, en iyi anti virüs programları arasında yer alıyor. Kaspersky kullanıcıları için şunları sunuyor;

  • Gerçek zamanlı antivirüs koruması sağlıyor.
  • Fidye yazılımlarını engelliyor.
  • Mobil güvenlik, parola yönetimi, VPN ve ebeveyn denetimi sağlıyor.
  • PC’nizin tasarımına uygun performans sunmasına olanak tanıyor.

2. Norton AntiVirus Standart

En İyi Antivirüs Programları listemizin ikinci sırasında kendini antivirüs konusunda kanıtlamış Norton Antivirüs programı bulunuyor. Program bilgisayar kullanıcılarının yanı sıra özellikle telefonu için güçlü bir güvenlik programı arayanlar için iyi bir seçim olacaktır. Norton Antivirüs ise kullanıcıları için başlıca şu özellikleri sunuyor;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Koronavirüs Aşısı 'CoronaVac' Hakkında 10 Önemli Detay
İlginizi Çekebilir : Antivirüs Programı Nedir?
  • Fidye yazılımı ve virüsler gibi mevcut ve yeni çıkan kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlamaya yardımcı oluyoruz.
  • Gelişmiş yazılımıyla, çevrimiçi olduğunuzda özel ve finansal bilgilerinizi korumaya yardımcı oluyoruz.
  • Abone olduğunuz andan itibaren, virüslerden korumanıza yardımcı olan Norton, kullanıcı cihazına bir saldırı gerçekleşmesi durumda, para iadesi yapıyoruz.

3. Panda Antivirus

Size önerebileceğim ve kullandığım en iyi antivirüs programları listemizin sonunda ise Panda Antivirüs programı var. Diğer rakiplerine göre popülaritesi son 4 5 senede artmış olsa da rahatlıkla güvenip kullanabileceğiniz bir programdır. Panda ise kullanıcılarına kısaca şunları sunuyor;

  • Kullanıcıların internet tarayıcıları için ekstra özellikler sunan Panda Antivirus, sınırlı da olsa bir VPN hizmeti de sunuyor.
  • Arayüzü oldukça kullanışlı ve basit.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz